Views on views

Wori- taigi dabar teksto suvokt nereik. Reik išsitraukt žodį iš konteksto ir valkiot paskui reik nereik kaip savo tiesą Juokiasi

Jo, vakar i kaima vaziavau 20val, ant piloto 16,tai is galo sliwos 2 presavo is galo. Abi sliwos i ogb skubejo, sauktinukai po iseiginiu Cha chaBet siaip pastebejau, kad labai daug antraeilininku atsirado

kaip ten jumis presuoja aš neįkertu blec

Pasijungiau interneta su vodafone korta lauzta per appsa, 5e menesiui neriboti gb visoi europoi Gerai tellia pasiule 30e menesiui ir ES salyse 100gb nemokamai + dar sutarti 2 metam sudaryti Cha cha

Neužrauks tų UK kortelių su xaliavu internetu EU? Nes jau naikina nemokamus duomenis išvažiavus iš UK į EU vos ne visi operatoriai.

Barclay irgi sake kortu kreditiniu nedirbantiems neduos Cha cha

Zhakas, o2 nera jokiu ribojimu bent kolkas i EU nuvarius

Rafi, tai tu daug ko nesupranti Cha cha tau pirštais paaiskint ar issiguglinsi? Cha cha

Dr002 Juokiasi

Tevuk kok intiko greitis lt?

Rafi cia dr sako kai prilimpa prie siknos ir provokuoja traukis arba spausk. Bent jau as taip supratau ta presa.

O tai nebado į Ignoruoju? Juokiasi

Tiems presuotojams visada per stabdi kertu gerai…ziuriu kokia reakcija ju…su prastom reakcijom metasi i sonus gerai jie Šypsena

mixed: 8-10mbps rodo speedtest.net

nu jei prilimpa prie šiknos, aš pasitraukiu kuo dešiniau ir tipo lenk. Nu arba posiki įjungiu. Kažkaip neteko susidurt su problema kad presuotu, naudojant tą metodą pasitraukimo ir praleidimo.

Kupe, tai ten nera piktybiniai, ne su audi Cha chaRafi, vaziuoji antra juosta 15+,is galo tipo kazkiek lipa ant šiknos, provokuoja spaust, as gal ne tiek durnas, kad važiuočiau +50. O pirma juosta juda 100,tai nei ten nei ten.

pisi per stabdzius kita koja neatleisdamas gazo- ant zoles tada lenkimui iseina Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Jei kažkas prisiveja, tai aš irgi praleidžiu. Bet yra atskira kategorija tokių, kur tu juos prisiveji, aplenki, o tuomet jau jie ant buferio kabintis pradeda. Cha cha Gerai

Auri, iprotis mol sponsorius busi, nors dabar 3kojai kapoja visus Cha chaKažkaip nelinkes as vaziuot taip, kad aplinkiniai galetu prisitrenkt Ne kazkaip ne vieta vaziuojant 15-16 tokiem bajeriam Nekaltas

Tai jei reikia sponsoriaus, aš ne prieš - tegul sėdi iš galo, bet normaliu atstumu. Cha cha Bet tie kur į buferį dantim įsikimba - nervina. Cha cha Blogai