vietoj e32

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Tai nebeužtenka audės? Ar audė savaitgalinė? Juokiasi Juokiasi

*kekšė* kaip uzpsa tokie zmones, nesinori turet jokiu reikalu, kai i bara vaziuoja i miegamuosius rajonus, nes alus 3,5 kainuoja

suvalkietis zydas Cha cha

Blia aš nesuprantu tokių dalykų Ne Turi gi audi normalią, kam šito triperio dar? Apakęs Bent garsiai nesvaigčiau, kad ieškau simioro šiaip pasivažinėjimui Juokiasi Juokiasi Šita oru nevažiuoja, 2 draudimai, padangų daugiau ir t.t. Čia taupymas skaitosi? Gal aš per daug kvailas, kad suprasčiau Juokiasi Juokiasi

klounai jus tai nu nx Juokiasi kur as snekejau kad e32 butu seip pasivazinejimui? iskojau kaip antros auto seimai, tipo darbines, neradus normalaus e32 uz protinga kaina, paimtas pasatas.

Darbinis simioras Gerai Ką tu ten vežioji, kad audi nebetiko ???

darbinis, nereiskia veziot lentas ar panasiai, o daugiau nuvaziuot i darba ir reikia dvieju auto seimoj.

Nu logiska, darbinis nuvaziuoti i darba Gerai Idėja

audi tai ahujiet kokia ne darbine, tik savaitgaline i baznycia iskrakmolintais marskiniais Juokiasi nx pirkt brangesne masina jei nesi jai subrendes nei psichiskai nei finansiskai ir ruosies judint tik ypatinga proga

aš tai suprantu kam jam passatas arba e32 Cha cha ir kodėl audi netinkama. O jūs toliau lokit Cha cha

Apšviesk lokus Taip

Špyga

Vabalas Mirktpedruskevicius, su audi 30kkm per metus, su pasatu 10, kas cia kur nejudinama? Juokiasi