Viespatie, tuoj uzversiu kanopas is juoko-atšilo oras ir vėl pakilo noras paklausyt

ir as taip pat.Ale sudetingiausia yra laiku spustelt, bo nepataikius, po to neritmiskai gaunasNe

pas visus gyvunus taip iseina Pavargęs
taciau spaudant intymiau pasidaro Geraimuzika Laimingas

Dzian, man kazkaip tai cia dviprasmiskai sneki…na, pabandysiu energingiau krustelt tuos savo ansambliskiusCha cha

Gerai dainuoja Gerai

Liuks Cha cha Gerai

Gerai

Kiek beklausau, negaliu nezvengti-i-ha-haJuokiasiJuokiasiJuokiasio stipriau krustelejus , maniskiai nieko gero neisstenaNekaltasGirtasKaip jums ten gaunas?Baisu

gajecchkaGėlė -GeraiGeraiGerai

cia tai faina

GeraiGeraiGeraiGeraiGerai

ka norit, sakykit, bat dabar rodau sitai savo draugei

Ha ha ha,zhviangiam su vaikais per asharasCha cha O tie manes prasho ir prasho spaudyti ant tu kanopiniuJuokiasi
Liuks,gajecchkaGerai

Dar nauja gavau:

http://www.astercity.net/~tobik/pingpong.html
Idomus ir geras Gerai
Taurė

DarPo1 Gėlė
fainas labai GeraiGeraiGeraiJuokiasi

kalusykit, tai ka reikia daryti?

labai smagus dalykelis GeraiGėlė

[quote]gajecchka rašė:
ar zinote, mergaites, kaip man malonu, kai jus pasikalbate su manimi. as pazistu ir Juodaja nasle, i DarPoviena, jeigu nebutu jusu, as buciau visai vienaTaip
[/quote]

Mieloji gajecchka - visai Ne nesi visai viena. Juk apsupta tiek saunu Vyras & Moteris 30plius nariu!!! Tau tenka in real su jais padurnavot. Man tik virtualiai… Liūdnas Bet vis vien - gera tema - verciam vel kanopas is juoko! Mirkt Juokiasi

gajecchka - Gėlė - Uzversk kanopas vel! Cha cha Pries metus buvau pradejus viena tema Linksmybiu klube apie Moteris vs. Vyras - humoras. Kas nor po metu uzkele - rado, iskniso is nezinau kur. Vis vien, Tu buvai atsiuntus man syki juoku, tai jas ten ka tik sutalpinau.

Tinka Gėlė Cha cha

Apkabinimas Juokiasi juokis, juokis!

Moteru lytis nelygi su vyru, bet yra GERESNE lytis
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/83059.481-=(1056442873

Ech ir vėl nuorodos į kitus tinklalapius,o pas manę tik *****.lt leidžia…Žliumbia

DarPo1, visai buvau pamirsus tai, bet tai man atsiunte sese.Is kur eme, nezinauCha chaJuokiasiJuokiasiJuokiasiBet labai geri, apie musu mylimaja “silpnaja lyti”GeraiGeraiGerai