vienoje lovoje.. Nepagalvokit nieko blogo

Apakęs Apakęs ApakęsTaip manai ???

Va va, ir as taip pagalvojau… Mano Vyras net nekiltu minciu atsigult kaip nors kitaip, o ne Moteris Vyras Vyras ir aisku maniskis salia manes… Nors ir as kitaip nesigulciau, visai nesinori miegot salia svetimo Vyras

Nu te mazdaug taip buvo Vyras _ Moteris Vyras Cha cha AS Apkabinimas savaji Vyras

Teko man Moteris Moteris Vyras Moteris. Kazinau, nieko ten tokio. Nekaltas Jos labiau visos bijojo, nei as Cha cha

Na, turejo buti atvirksciai Juokiasi

Matyt, tu buvai ginkluotas ir labai pavojingas… tai ir bijojo Cha cha

Studentijos, pirmosios, laikais nuomavomes Vyras Vyras ir Moteris buta. Tai be jokiu pashaliniu minchiu po Alus sugriudavom TV ar VHS zhiureti ir uzhmigdavom visi trys. O Vyras Vyras dar ir mergas vedzhiodavosi namo, tai kai pradejau dirbti budavo linksma rytais, kai kokia nuoga gazele susigedusi prabegdavo, nes mano kambarys buvo pereinamas Juokiasi

todel, kad mintis apie tai, kad miegos salia Vyras kiekviena ju gasdino labiausiai Mirkt

a jus iskrypelei esat?

Na jo Šypsena

Kiek zinau tai ne… Nekaltas Cha cha

Gerailabai moteriai mylėtis su 2 Vyras,vyrams ne blogiau matyt nežmoniškoj ekstazei ją Niam niam

Galima juk ir be jokiu minciu, tiesiog susikloscius aplinkybems kai kitaip paprasciausiai neiseina… Moraliniais liurbiais…? Sorry, bet kas cia kertasi su morale. Nieks nieko blogo juk nedare… NekaltasNors siaip jau tai reiktu mums pripuciama ciuzini gal isigyti… Nes paprasto paprascausia visiskai nera kur padeti - ir taip neiksas netelpa… Nekaltas

NEteko bandyti Drovus Maz kada ir teks… Flirtas

Taippabandyk,bet sustot nebenorėsi Niam niam

Ir man kazkada tai buvo Šypsena Prie juros buvom su mano Vyras ir draugu porele,is anksto nebuvom uzsisake kambario,tai teko ant dvieju lovo keturiese meigoti Juokiasi tai gerai,kad tik viena nakti,nes labai jau nepatogu buvo Šypsena

Cha cha

Na ir perfrazavai mano minti… mes filmus ziurim, o ne… Mirkt