Video editing club

Vyruciai padekit prasau,nenoriu padaryti klaiduŠypsena
Renkuosi nauja kompa ir jis bus skirtas kaip tik video edit’ui,gal galetumet patarti i kokias kompo dalis atkreipti ypatinga demesi?
Kaip pvz kuri is siu procesoriu pasirintki:
Intel® Pentium® D 945 Dual Core Processor (3.40GHz, 800MHz, 2x2MB)
Intel® Core™ 2 Duo E6300 Processor (1.86GHz, 1066MHz, 2MB) ?Šypsena
Ar uzteks 2GB operatyvines montuojant HDV? Kokia video geriau imti ATI,ar Geforce? Del monitoriaus tai viskas aisku,rezoliucija turi buti 1920X1200Cha cha Aciu.

Net nesiginčiju, kad yra. Tiesiog nebuvo nei noro, nei reikalo ko nors kito ieškot. Pilnai užtenka, patikrinta, gerai veikia, tai ir patariu kitiems

TMPGENC programėlės neužmirštam Labas

Core 2 Duo. (Tuoj jau bus ir quatro, bet kaina…)
RAMo užteks.
Dar reik greitų HDD, geriau RAID.

Aš čia ne tau taikiau… Labas Tam klausiančiam…
Kaip Edius?

Core 2 Duo
2GB ramo per akis
Video - man labiau patinka ATI, bet šiaip čia daugiau religinis klausimas
Monitorius - siulyciau du gerus 19" ar bent 17" negu vieną navarotną.
Motina su integruotu raidu, intelinę gal geriau.
Korpusą su daugiau vietos hardams ir geru maitinimu.

Edius 4 šiaip neblogai būtų HD montažui, nors šiaip gajdis jis man. 3.x kur kas patogiau dirbti.

Dekui uz patarimus,tik va monitoriu noretusi ta didesni,nes 24wide palaiko pilna HD rezoliucija. Naudociau kaip telika ir montavimui,nes laikinai ne namuose… pirkti papildoma LCD,veliau turesiu keblumu parsigabenti…pardavineti popigiaja nekasMirkt

hey, kas pataras kokia programa, kuri fotkes gali kaip freimus sudeti i video faila ? aciu isanksto;]

windows movie maker Laimingas

ar bandei kada pats su movie makeriu tai padaryt?

taip, kai turejau tik laptopa prie juros ir buvau kupinas ikvepimo, su windows movie maker padariau linksma filmuka is nuotrauku.

sveiki, pradedu ir as dirbti su adobe premiere pro 1.5, bet va kaip ir nespejau visko cia perskaityt tai paklausiu konkreciai nes dar zalias esu biski. zodziu susimontuoju ka man reikia, viska pasidarau, issiseivinu projekta ir exportuoju per adobe media encoder bet finale gaunu garso ir vaizdo failus atskirai. kaip padaryti kad garsas su vaizdu butu kartu vienam faile? labai dekui Šypsena

Kokius kodekus naudoji kompresinimui? mpeg2 ir wav gauni?

paspaudziau export movie ir viskas kaip ir gerai gavos jau Šypsena tik dabar nesuprantu biski su rezoliucijom. as nusicapturines turiu kompe medziagos daug ir ji visa 384x288 rezoliucijoj. dirbant su AP man tenka kiekviena gabaliuka istempineti iki fullscreen kad normaliai rodytu ir galiausiai vis tiek gaunu galutiniam AVI faile 720x576 ko man su tokia kokybe kai capturinta is VHS visai nereikia. kaip galima gal pasikeisti rezoliucijas kad importavus medziaga nereiktu istempineti jos ir kad mazesne rezoliucija eitu issaugoti (ir laiko susitaupytu nemazai nes greiciau apdirbtu tokia medziaga) per ta export movie neradau kaip pakeisti. nebent per ta adobe media encoder bet kad ten man atskiri gaunasi 3 failai (garsas, vaizdas ir kazkoks kitas) kuriu pletiniu dabar neatsimenu nes istryniau jau seniai. kas turi ideju kokiu?

Kai kuri new project, custom setings tabe, prie general editing mode pasirenki Desktop, atsiranda galimybe paciam nurodyti frame size (nebandziau, bet teorishkai turetu veikti)
dar galima butu - File->Export->Movie. Spaudi setings. General file type pasirenki pvz. Microsoft avi. Veliau prie video gali pakeist frame size (nebandziau, bet teorishkai turetu veikti Šypsena ). Nors paskutiniu minetu atveju tau reiketu dydint importuoto video size, kas nelabai patartina Nekaltas
Jei dirbi su After Efektais, tai pabandyk ish premiero exportuoti savo importuota video su rezoliucija 384x288 i rezoliucija 720x576. Veliau importuoji savo video i afterius, padarai new composition ir nustatai rezoliucija 384x288. Kompozicijoje imeti savo video su rezoliucija 720x576 per centra, kad nusikirptu juodi remai. Belieka tik surenderint.
Jei teisingai supratau problema, tai vienas ish minetu budu turetu tau pagelbet Šypsena

p.s. gal kas nors zino kaip tiksliai ishversti “render” i lietuviu kalba? Nekaltas

sveiki. Šypsena gal zinote kaip ir su kuo iskirpti zmogu is video, bet kad jis judetu? Šypsena

Pageidautina nufilmuoti žaliam/mėlynam (arba kokiam kitam, kurio spalvų nėra ant žmogaus) fone ir kirpti su nors kiek padoresne montavimo programa, kuri turi chroma keying arba kad ir su After Effects. Dar gerai filmuot su piktom kameroj, kurios mažiau kompresuoja signalą, DVCPRO 50 ir t.t.

turiu after effects, premiere ir va ka tik atsisiunciau quark xpress. tik gaila, kad neturiu anei jokio supratimo kaip su jomis iskirpti. gal atsirastu koks tutorialas internete ar gal kas nors galetu abgraibom paaiskinti? siuo metu as net nzn ka google suvest kad surasciau. Šypsena

chroma key