VGTU - naujienos, informacija, nuomonės ir t.t.

kolkas:

informatika 8
aplinka ir zmogus 7
menine raiska 9
architekturos projektavimas 10
architekturos projektavimas kursinis 10
kompiuterine grafika 10

na pas mane tai kol kas:
zmonu sauga - 9,
protokolas ir etiketas - 10,
matematika (statistika) - 10
mikroekonomika - 9,
statybines medziagos ir konstrukcijos - 8,
konstrukciju projektavimas - speju skola
liko nekilnojamo turto vertinimas…Nekaltas

xemija koja pakiso…an ir su fizika dar neaisku kaip

hmm… na kodel manai kad skola?Nekaltas… hmmm na siaipNekaltas man net 3 dar egzai

na todel, kad turim toki destytoja, kuris jei formulej vienos raides nepaaiskini, nepasiraso 5… tai vat, o as jo klausima sumaisiau. atsakiau idealiai, bet ne ta klausima, o kitos grupes… tai man bus ragai. statybininkai zino ta destytoja, metalines desto… ir daug neislaiko… jei musu specialybej vienas bachurelis jau 7 karta laike siand, tai atsiprasant…na nebent jis mane atsimintu ir leistu pirmadieni zodziu laikyt, kadangi moku, tai atsakyciau, bet… na, viltis vis gi mirsta paskutine…Nežinau

nesamone,galima turet. Tik po sesijas gali tekt moketi 500Lt uz mokslaMirkt

Nzn kaip dabar,bet anksciau budavo taup: Rodos 10 klausymu. padiktoja viena,duoda 5 min i ji atsakyt ir taip iki 10 Nekaltas

Pagal gautus egzaminu ivertinimus matau susirinko genijaiCha cha

Aha, nes pas mane tokius pažymius kažin ar su žiburiu rasi Cha cha

Man fizika trečiadienį, pas Bogdanovičių Nekaltas Nelabai įsivaizduoju ką mokytis, nes kiek supratau iš jo kalbų, kad egzas bus žodžiu Kvankt? O gal…kas žinot kaip egzaminuoja Bogdanovičius? Laimingas

genijai, pretenduojantys i geniju stipkes Šypsena

Juokiasi Gerai

man pas Tamosiuna uz savaites…an sake pas ji visi is antro akrto vistiek islaikoNekaltas

stipke nemaisytuCha cha

Kaip egzaminuoja nezinau, bet pas ji man laborai buvo. Tai klausineja ivairiausiu dalyku… BET viskas priklauso nuo jo nuotaikos!!!

Siaip mldc destytojasGerai

Na, tikiuosi viskas bus gerai Taip Jei egzaminas žodžiu, ta prasme teorija, tai galima Skaitau bet jei uždaviniai, man kaput Pavargęs

Gal kas netyciom turit Gycio Mykolaicio(vgtu fizika) anu, ar tai uzpraitu metu egza? butu idomu pasiziuret Mirkt

Visu pirma - uzuojauta Šypsena Ziauru pas ji siaip. Praejau abu semestrus per 2 laikyma. Buna 10 klausimu, padiktuoja is karto ir atsakinejimui 1val.30min. Nusirasyt imanoma, labai negaudo, bet ne akivaizdziai. Siaip jis kai duoda klausimus tai ir speros nelabai pades jei supratimo neturi, todel siulyciau kiek imanoma daugiau ismokti, o tada kruvas speru prisidaryt Šypsena Sekmes Mirkt

Teorine mechanika - 8Girtas

matai, toks dalykas, kad pas mum turi but ~9 vidurkis, kad iseitum i nemokama ir gautum nors kazkokia stipke… durna specialybe…Kvankt?Kanda