Vėžliai. Kam jie reikalingi???

Ačiū Apkabinimas Man parašė net keli vėžliukų augintojai,bet,manau kad tinkamai aš galėsiu prižiūrėti tik vieną.Jai jau 14 metukų Laimingas O kaip pati nepasiryžai dar įsigyti iguaną? Tarp kitko:sekantį sekmadienį “Mūsų gyvūnai” laidoje bus temos apie iguanas tęsinys.Pasakos daugiau apie auginimą ir priežiūrą.

atsakiau i privata, kad tema apie vezliu reikalinguma tokia ir liktu Mirkt

gareikalingi turbut kaip interjiero detale… Cha cha

Na,kaip interjero detalė iš dalies taip pat gali būti,tik reikia nepamiršti,kad tai gyvūnas Cha chaJam reikia atitinkamos įrangos,šilumos,maisto.Jie ir bendrauja,aišku kitaip negu šuo ar katė.Yra žmonių,kurie nori turėti gyvūną,bet neturi tam laiko,T.y. daugiau būna darbe,o ne namuose.Tuomet galima laikyti vėžliuką… Laimingas

vezliai varo i vezi Girtas

Nea Ne Zinute vien tik perlui gauti, daugiau nieko Ne

Pati auginu vezliuka, jo foto ideta dienorastyje [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/596 472-=(1215019613](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/596472-=(1215019613) ir dar saltakrauju foto galerijoje… jie labai faini Apkabinimas

nea Ne Liežuvis

Pavargęs geras klausimas Cha cha Juokiasitaj pwz kam rejkalingi ziurkenaj shunys kates ir pnsh? o wat tam paciam… Nekaltas

Tuomet pagrisk savo teigini Kietas

vezliai nesamone…o ten buvo toks pasakymass tik kitoks…palyginimasssss…

kaip suprast-vezliai nesamone???Ot nervina zmones su tokiais pasisakymais, ar ne paprasciau butu paaiskinti-man jie nepatinka, nes…Tai ne, vezliai nesamone Piktas

turejau sausumu wezhly… bet jis mire… o gal tiesiog uzhmigo… nu man pasirode, kad jis negyvas Girtas

cia tas pats jums, kas pries vezlius: kam jus reikalingi??? taip negalima sneket apie gyvas butybes Ignoruoju

uoj… tixlej Girtas

Nekaltas

tai kam pirkai? priehs perkant reikejo galvoti visgi tai didele acakomybe.

koks pamokslas Cha cha

pamokslas,per ausis

bla bla bla