vezis nuo sigareciu

Ai…as nerookau ir man jokio skirtumo…LiežuvisTaip

ein prukyt

tai dar bus Taip Cha cha

netikiu tuo labai. negali buti kad nuo vienos cigaretes is kart vezys issivystys Cha cha

man tj dzin bus tas wezys ar nebus…rukau sportuoju ir p* man sedien nuotjkos ner…Liūdnas

Geriausia tai isvis nerukyt… as va pavyzdziui nerukau ir nuo to man ne kiek ne blogiau Mirkt

pala, sulauksi senatves Juokiasi busi astmininke kokia Cha cha

ši liga nuo vienos cigaretės neatsiranda, atsiranda nuo ilgo ir pastovaus rūkymo. žiūrėk kad vėliau nereiktų kalbėti kitaip (ne duok Dieve) aš prieš tokius dalykus, o dar ypač merginai. Būčiau vaikinas tai pasakyčiau, kad bučiuoti rūkančią merginą tas pats kas laižyti peleninę Cha cha

jo jo…laizyti ir graibyti pelenine Liežuvis Cha cha

Cha cha graibymas čia jau kits dalyks

Nenorek kad jaunystej jis tau per pora metu pasireixtu. Jis atsibels tada kai busi labiausiai pazeidziama ir to nesitikesi - senatveje. Pries tai tau prades blogeti sveikata, sirgsi dazniau plauciu ligomis nei nerukantys, taippat jos sukels daugiau ir didesniu komplikaciju. Vo…SYNCRON ismintis Juokiasi

Patirtis man leidzia teigti kad buciavimasis su parukiusia pana yra slyxtumas nenupasakojamas Juokiasi Veee fu…

nu visteik ten isitepi ir pirstai smird, ir mama pamtos, sako ahaaaa!! rukei!! o juk nesakysi kad tik rukancia merga graibei Pavargęs

as irgi senai ir nieko , bet dar ir ne laikas kad kazkas butu , busim seniai ir sirgsime … bet ne visu organizmai vienodi.

jo,nuo rukimo visas s…bon,nerookykit Kietas

nuo rukymo nebutinai plauciu vezys gali but, gali but ir tuberkulioze, gali tekt ir viena ranka arba koja amputuot, ir ne tokiam amziuj pasireiskia siti dalikai, kai bus 40 ar daugiau, gali tiketis staigmenu Mirkt

arba neatsiras, jei visi rūkantys mirtų nuo plaučių vėžio…

nu dabar gal ir nieko,pazhiuresim kaip bus veliau… Nežinau

Nerūkau ir man visiškai vienodai sukelia tą vėžį ar ne… Nekaltas

as nerukau Ne