Veziai-ar megstate

NemegstuNeVeeeBaisu

as juos gaudyti megstu, valgyti jau kitas malonumas.

nepamirskim ezeru !!!

Mėgstu, tik kad jau labai mažai ten yra ką valgyti.

Nelabai megstu Nekaltas

taip labaiLiežuvis

labai megstuTaipŠypsena

Tai gal kartu vaziuojam, mes su Vyras pagersimAlus o tu galesi varlem skuras nuluptTaip, alucio negausi nes prigerus durna tampiJuokiasiJuokiasi

niu kad atrodo neteko dar ju valgyt … Nekaltas

Turbut nemgstu nei karto neragavauNeCha cha

o tau ir gert nereikia -visa laika durnasPiktasKandaIgnoruoju

…deja tie tikrieji placiaznypliai aborigenai , kur siek tiek yra ka valgyti , baigia isnykti is LT , visur knibzda siauraznypliai imigrantai. nebijantys ligu ir kitu negandu …manau graudzia ateiti ir LT-vaiciams pranasaujaNekaltas
…vp merketo bobturgiuose prekiauja tvenkiniuose uzaugintais suskiais , deja toks menas , kaip varles lupimas ir tt pilnai gali buti itrauktas i JUNESKO paveldo saugojimo sarasa , kaip ir beisnykstanciu lituanu senobiniu gebejimu palete …na kam musulmonams ,uzimantiems atsilaisvinusius , baltu egzistavimo arealus - tos kazkokios susiktos varles, duokit kalashu ir plastito, ir daugiau…

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/46376.41-=(1968652228

Vėžiai-tai labai skanu.Tik seniai neteko valgyti.Ne labai priimtinas ir jų virimo būdas(gyvus į verdantį vandenį)BaisuBaisuBaisu

Liūdnas man ju gaila

na jau kas kas , bet veziai , bent jau man yra NU NEREALUS DELIKATESAS>as juos galiu valgyti visa diena ir dar nab maza bunuNiam niamNiam niamNiam niam blembacki kaip skanuNiam niam obozaju tiesiogŠypsena
kai jau pasigauti nebeisheita ir maksimose atsibosta(arba nera piniguLiūdnas)pirkti mazus, tai tenka pasitenkinti krevetemis, bet jos niekada neatstos vezioNiam niam

Nesu ju ragavusi, taciau ir nevalgysiu…nes man ju gaila (vargsiukus meta gyvus i verdanti vandeni Cha chaCha chaCha cha )

jeee!! pasirodo ne ash viena chia tokia Labas

Neskanu… Na kaip yra ir neskanesiu dalyku, juos dar is bedos galima valgyti, bet dar jei valgydamas pagalvoji ka valgai tai Veee