Verslinės žvejybos ribojimo projektai

Kas tai yra “zvejo megejo bilietas”? Mirkt Nėra žvejų-mėgėjų, yra tik įvairiausių leidimų žvejoti žuvims. Jei aš turiu tris skirtingus leidimus žvejybai, tai gal aš pagal tave jau reiškiu 3 žvejus? Baisu Liežuvis Juokiasi

ble, as jau 7 metai kaip sito sudpopierio nepratesineju, tai as ka tipo ne zvejys?

nx man tas bilietas reikalingas? man uztenka leidimo visuose neisnuomotinuose telkiniuose.

aš žvejys nemėgėjas, bet bilietą neišnuomotuose visada parsitęsiu Nekaltas

blin, nu man atrodo as jau tau buvau isaiskines, kuo bilietas nuo leidimo zuklei skiriasi…

pasakos…

Taipmatyt pasakom ir liks.Per iseigines zvejojau Trakuose, tai maciau, kad geriausiose Galves vietose stovi verslininku tinklai, o ezeras tik tik pradejo atsigaudinet, bet matyt tuoj vel bus Ignoruoju.

is kur konfa rove tokia info 1,5mln Baisu ar eilini kart nusizvejojo Juokiasi 150tukst. tai da patikeciau bet pusantro Ne lietuvoj tiek zveju tikrai nebus nesamone Taip jei be klaidos parasyta 1,5mln tai gal konfos rusijos zvejus skaiciavo ??? Juokiasi

butu labai gerai kad priimtu si istatyma, bet mazai tiketina Nekaltas

oij bajeris buvo su situ Zukausku Cha cha kazkada blaskiuasi te po ju koridorius, macaicio ieskojau ir pas sita netyciom uzklydau. Tada jis dar nieko nenutuoke apie “zveju rinka” Juokiasibeje jis paksistas Cha cha

nu ir kas buvo kai uzklydai?

Kaip tai kas Baisu - Žuvytės-Smailytės dėka gimė šis toks gražus ir geras projektas. Gerai Kuris vėliau, deja, mirė Žliumbia Liūdnas. Būt gal nemiręs, jei lobistė Žuvytė-Smailytė būtų užsukusi dar kartelį. Mirkt Tačiau ji to nepadarė. Liūdnas

Liūdnas Žliumbia Piktas Kanda

pertsistengei vk, tai priimu kaip izeidima

Jei nori įsižeisti - tai įsižeisk, negaila. Šypsena Šiaip tai ir minties neturėjau įžeidinėti. Tu juk pati prirašinėjai (pvz., konfoje) įvairių užuominų apie tavo ypatingą įtaką.

Taip Geraijo, kai “konfą” pasiskaitai, tai net linksmiau gyvent pasidaro Gerai Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha chaAnksčiau kažkaip “neužsikabinau”, bet po pasktinių varžybų ir Tūsas dažniau žvilgteliu Mirkt Cha cha

mano itaka lygiai tokia pati kaip ir visu kitu zveju, o jei kazka supranti iskreiptai, tai jau tavo beda

Pvz., cituoju tavo laišką, skirtą A.Daubarui: “… Jei tu tam priestarausi, teks kreiptis i kitus tarybos narius, arba siusti ten dar viena zmogu Šypsenatikrai komiska situacija…” konferencijos.lt/article.php?id=39583&group=lt.konferen cijos.zvejai&sname=zvejai Kaip sau nori, bet nei aš, nei kiti mano pažįstami žvejai neturi toookių galių.

na tada tu tiesiog kvailesnis nei maniau