\"Velnio nuotaka\" (Atnaujinta 07.12, 46 žinutė)

ziurejau abu - ir filma ir spektakliTaip abu labai aptikoTaip nu filmas gal kiek geresnis, nes kaip jau kazkas minejo - filme galima pakoreguot, o spektakly - nebe. tai va. abiejuose pastatymuose man labiausiai patiko pincuko atlikejaiTaip daugiau kaip ir nesiplesiu, nes vistiek tokiuse reikaluose nesu zinoveŠypsena tiktiek pasakysiu - ispudi paliko didziuliTaipTaip

ziurint per TV tikrai tokio didelio ispudzio nesukele, taciau manau kad tai yra nekasdieninis projektas.o tai yra sveikintina.o siaip man labiausiai patiko knyga Gerai Baltaragio malunas!va cia geriausiau nei filmas ar roko opera.Cha cha

uzsisakyt galima neto knygyne http://www.patogupirkti.lt nueini , ivedi i langeli "velnio nuotaka", uzsisakai, pasirenki apmokejimo plana ir lauki, kol pristatys i namus…siaip viskas, kaip pirkti, ten aprasyta l.aiskiai…

seip geras ir senas filmas,bet sis muziklas tai is vis kietas Taip man tai patikoGerai

Manjanita, o tavo nurodytu adresu naujoji pastatymo versija?
Man rodos, tai senojo filmo garso takelis.

O as noreciau isigyti naujo pastatymo garso takeli. Ar toks yra?

vat sito zinok ir nezinau…nes pati dar neprisiruosiau uzsisakyt…Nekaltas…pirma, sakau, dar pasibastysiu po muzikiniu prekiu parduotuves, knygynus ir t.t.Taip

siaip dabar pagalvojau, kad gal ir naujas miuziklas ten irasytas, nes kazkur skaiciau, kad tox CD buvo irasytas…kaip ir kiti is DS…Nekaltas