Velines

Welynes Blogai gerai,kad mano wisi mirusieji giminaiciai uz 300 km Liežuvis bent nereikia ju lankyti Cha cha kiekwiena karta Cha cha

Kol neteko palaidoti nieko ish artimuju, man Velines yra tik susimastymo diena… Ishkyla ivairus klausimai kaip: Kodel mes gyvenam? Kodel nemokam tuo dziaugtis, kad gyvenam? Kodel kartais be reikalo shvaistom toki brangu laika? Ir tokie apmastymai paskatina mane veikti… Ash kiekviena diena turiu ka nors doro nuveikti, noriu gyvenime ko nors pasiekti… Noriu gyventi, o ne egzistuoti…

Velinas tai salta slapia negera reikia vaikscioti po kapines ir klausyti visu gyminiu plepalu kaip tu paaugai kaip gerai atrodai ar seip kokiu nesamoniu kaip viskas pabrango… Visa diena ir sugadinta taigi atostogos gerai bet velines neeeeeee LiežuvisCha chaAš nekaltasTaip

aha velines…
vakare per velines su draugais buvome ant kapiniu… labai grazu… visi tie zibureliai… vaizdas nerielus…

tai kai dega daug zvakuciu ir rodo daug siaubo filmu Kietas Laimingas

nekenčiu nekenčiu nekenčiu…

Man patinka;> Grazu kapuose. Eisim siais metais su draugais nakti ant kapu. bus super;>

Nepatinka vėlynės Nekaltas Ne Tokia niūri šventė Nežinau

man si svente daug ka reiskia… susirenkam visa gimine, vaziuojam aplankyt kapus… ir beto, per sia svente mane aplanko nezemiskas jausmas… kazkoks paslaptingas…

man patinka tokios bagazines Taip

Grazu.

Kad cia ir maximos maisiuko neisidesi Cha cha

X-box ten buvo maciau

jep ir joiskas yra,turetu ir ps2 but kaskur

bet jau bulviu is kaimo neparsivesi Cha cha

au fak ,o tie radijatoriai tu stipriaku,gali buti alternatyva peciukui Cha cha