Vėliavėlė. Kada pakirsti?

As bandziau nedet svarelio gaudant mazame gylyje,naudojant eseriukus viskas gerai,lydeka drasiau ryja,bet kuojytes daznai pakyla net i ekete,irdaznai supainioja vala,todel nors maza svareli dazniause dedu

Neiškilo kol kas dėl to jokių problemų Ne Nebededu svarelių, kai porą kartų pažvejojau su “profais” uteniškiais Luody (~2-4 m gylyje) - po jų žūklės rezultatų mečiau svarelius dėt ir masalą kuo didesnį - kuojos minimum gero sprindžio Apakęs Taip

Jo pritariu sverelis turi but, nes be svarelio yra blogai- paleidai zuvyte, ledas storas ir ji negrimsta, neplaukia, o gylis didelis. Ar kita kart randi ja prie pat ledo po keliu valandu, sss… Mano visa paslaptis yra tokia- as visada naudoju lengvai slankiojanti svareli. Tai yra su didele skylute. Jis praktiskai neprisala ir lydekai suciupus, jis tiesiog nuciuozia ir sciupokas jo nejaucia. Pavadelius naudoju itin plunus…

As pritariu del sprindiniu kuoju,praeita ziema apie tai rasiau,bet gaudant giliau kaip 2m svarelis reikalingas,manau įsitikinsi

Šiaip tai turiu 5 štukas su svareliais (nuo senų laikų) ir 5 štukas be svarelių Mirkt Liežuvis Jei pavyks šiemet iki draudimo užlipt ant giliųjų balų, tai pasinaudosiu senosiomis Mirkt Laimingas

Naudoju svarelius nuo 3 iki 5 gramu slankiojancius ir manau tokiu pilnai uztenka kad zivcukas nekiltu i pavirsiu. O del dideliu zivcu, tai manau daug kas priklauso nuo kimbanciu lydeku dydzio, kur as zvejoju dazniausiai kimba iki 1kg. Pernai pabandem det dideles kuojas viena veliavele issove priejom palaukem pakirtom issitraukiam kuoja ir dantu zymes ant galvos, toliau visa sveika. Isvada: turbut kibo tokia lydeka kuri net nesugebejo tos kuojos yryt. Kuoja buvo ~100g.

ryt Labanorske parodzysiu, vo tadu brolyci, kitep neversi!

as irgi kertu is karto ir per ziuna jau neveriu 15 metu, labai jau panasu pasidaro laukiant po 10 min i zvejyba poledinemis slangomis… nera kaifo, tegul kartais zuvis ir pabega. Vienas vyriokas irode, kad naudojant gerus kabliokus ir jautrias sistemeles galima labai stipriai apgaudyti kitus…

šaip- ta oranžinė spalva yra naudojama Sp AB “Lietuvos geležinkeliai”…kad prisigėręs mašinistas per 2 km matytų žianklus- kieno pagrindinis- kieno šalutinis Cha cha…pas mane irgi tokia pati…šviečia vėliavos- jypona mat Taip

pala pala…ką jūs čia kalbat…? sistema pas mane tokia…tipo- a- la -liniuotė…ant jos galo špūlė…virš jos spyruoklė…ant kurios galo yra špūlės dydžio oranžinis lapelis su kabliuku… tai va…kai pastatai vėlevėlę…tą spyruoklę užlenki oranžine spalva snukiu žemyn ir kabliukas užsikabina už špūlės…kai yra kliovas…valas pradeda vyniotis ir išjudina kabliuką- ir tada vėlevėlė- pasistoja Laimingas- (tipo pradeda matytis oranžinė spalva)…ir px…ar tai ledas ar sniegas- per kiliometrą matosi, kad yra kliovas Taip…viena problem- tai kai yra ledas- ir tą vėlevėlę papraščiausiai blogai pastačius - nupučia vėjas…ir tu jos nematai- ar ji stovi- ar guli Ne… p.s. system neleidžia darbe iš kompo permest foto…aiškiau būtų Labas

ot grazu

Nekaltas

Asmeniskai as kol pribegu ji jau baigia suktis ir staiga pakertu neblogai pavyksta Šypsena

mane biesina kad galima tik 3 veleveles statyt blin galetu nors 5 … Nežinau

nors vel eilini karta isitikinau ,kad nuo veleveliu skaiciaus lydeku kiekis nepriklauso-reikia perstatyneti jas ta paskutiniu metu ir darau,siu metu pirma lydeka taip ir buvo pagauta ,skyliu privariau 100000000000 kas puse val.

Pasirodo, kad pagal velniaižin kokių “ichtiologų” ar “ekologų” statistiką, daugiausia lydekų išgaudoma ŽIEMĄ Apakęs Nekaltas

Tiesa sakant dar nebuvo tokios dienos kad pagauciau daugiau nei dvi lydekas ziema, na o vasara kartais ir 5 per pora valandu susirenki, zinoma imu namo 2-3 didziausias Mirkt

mane irgi biesina, bet ka mes paprasti zvejai galim pakeist Nežinau

Matyt irgi puse ju kontoros susideda is gaisrininku, o kita puse - is lakunu. Piktas Cha cha Juokiasi

Tik taip, nes normalus “zvejai” taip nesugalvotu Piktas