Vel kirpejas. Vilniuje.

Erode, galėčiau tau savo kirpėją rekomenduot, tik ji daba išvykus keliom savaitėm Nekaltas ji kerpa puikiai, bet gali būt, kad tau netiks, bo užtrunka gan ilgai. pas ją visi pažįstami bėga po kirpyklų taisytis Cha cha

Siaip Gėlė. As gal dabar paauginsiu, nes kirpt nera ka - net taisymui. NeGal tada jos adresa i mano Laiškas nusiustum, ar cia parasytum? Del ilgumo - nu, panos, as neislepus kokia tai. Bile dorai nukirptu. Beje, man rupi ir kaina.

o man tai patinka, kai mane glosto Cha cha gali ir dvi valandas po galvą knisinėtis Cha cha

…už dažymą 100 litų? Drovus Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs…tavo plaukams? Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs…na jau ne Ne NežinauŽliumbia Žliumbia Žliumbia…žinau dar vieną kirpyklą Nekaltas…tik man ten brangu Nustebęs…bet…kaip bebūtų paskutinis šansas Cha cha Flirtas

As tai tiksliai nemaniau, kad man taip bus - del to Veee. Vyras man irgi bando glostyt galva, nors as priestarauju. Bet sitaip - pirma karta, jei bogu. Taip O mano kirpeja zino ir apkerpa mane kad ir gal per ilgai, bet taip nedaro. NeO fa_ba, del dazymo tai Taip. Kai uz savo galva su visais navarotais sumokedavau max 40 Lt, tai 120 Lt biski atrode daug… ApakęsIr dazai nebuvo kokie tai stebuklas - Igora. Tai, atsieit, profesionalams. Nekaltas Nu bet pamatytumet mane… Juokiasi Ai, pati kalta. Vienzo, merginos… LabasI veidrodi stengiuosi Neziureti…

nu sorry Erode Gėlė, blogai prirodziau. Bet mane visada gerai ir nukerpa ir nudazo. Neturiu pateisinimo.

A, tai jau tiek to, ka cia. O paskui pagalvojau, gal as pernelyg priekabi? Nu bet susigadinau nuotaika konkreciai. Ir ilgam.

daug metu blaskiausi nuo vieno kirpejo pas kita, kol suradau toki, pas kuri jau trejus metus mielai einu (ir svarbiausia iseinu su sypsena) - Kestas is Figaro (Vokieciu g.) Viena karta pabandziau buti jam neistikima ir nuejau pas kita kirpejau - tas tais paeksperimentavo, kad para asarojus nubegau atgal pas savo kirpeja ir jis bent kazkiek atitaise mano manymu beviltiska padeti

Zinot, galvoju, kad vis tik gal as pernelyg reikli tam kirpejui gal ApakęsPirma karta atejau, jam atsieit atrode, kad as nemoteriskai apkirpta, gal pernelyg bobiskai Nekaltas (cia pagal alyvos Gėlė tema). Bet jis padare visas klaidas, kurias dare ir mano kirpeja, kol paskui nesuprato, kas ne taip. Bet vistiek man baisiai baisiai pikta Piktas.

o tai kodėl gi? Nekaltasaš irgi nekenčiu, kai man galvą čiupinėja, irgi noriu, kad būt gerai. čia gi ne per daug Nejei ne mano kirpėja Gerai tai būčiau iki šiol sesė ilgakasė Cha cha

…šiaip, mergaitės, juk kirpėjas/ja negali vos pamačiusi/tęs aiškiaregiškai susivokti, ko jūs iš jo ir savo plaukų norit Mirkt…vat aš ir bijau paties aiškinimo…nemoku paaiškinti…suprantu po laiko, kad mano žodžius galima buvo traktuoti dvejopai…ir kirpėja traktuoja ne taip kaip aš PavargęsJuokiasi…jei prisiversiu tai šiandien nueisiu į FeminaBona…ten gal kainos ne tokios kosminės Drovus…jei nepatiks…kainos ar kirpimas Mirkt…tadu kitu kartu mausiu į kirpyklą prieš paauglių polikliniką Cha cha Flirtas

as rekomenduociau ELLOS VATHEUER stiliaus studija kirpeja Lena 2609555, olandu g. 19-1, Vilnius ir kainos normalios palyginus … Nekaltaskirpimas 30 Lt. tik jai butinia reikia isaiskint ko nori … o trumpus plaukus ji labai megsta Cha cha vis mane bando apkirpt kol uzisziuriu i koki paveiksla Cha cha Cha cha Cha cha

…gal galit man kainas kirpimų pasakyt kas nors??? Drovus45LT už kirpimą čia daug ar mažai? Nekaltas Nežinau Flirtas

Na as geru kirpeju laikau ta, kuris viska supranta is nerislaus klientes sapaliojimo Cha cha Maniskis supranta - uztat as jo prasau, kad tik nesuigalvotu, kur is Lietuvos dingti Laimingas

…ar iš pirmo karto suprato? Apakęs Flirtas

Zinot, vat pamislyjau, ko noreciau is gero kirpejo… NekaltasNa, kirpejos. 1. Kad dirbtu del “protingu” pinigu. Nu pasakykit, kai sumoki 120 Lt uz 3 cm ilgio plauku dazyma? Kaip tai atrodo? Juolab, tai bus max 2 men. Nelauztu pinigu uz nieka. 2. Paklaustu, kaip sukuojates, kokias priemones naudojat, kokias sukuosenas megstat - mazdaug stiliu (paprasytu nurodyt bent 5 is tam tikros knygos - zurnalo), kokios patiktu. 3. Klaustu apie megiamas spalvas, nusimanytu apie siltas ir saltas spalvas. 4. Moketu pamodeliuoti - kaip atrodys viena sukuosena, kaip kita. 5.Atsizvelgtu i plauku kritima, stori, ilgi ir kartu i klientes pageidavimus. 6.Moketu isklausyti ir jam nebutu geda perkartoti pageidavima - ar taip suprato. 7. Moketu kirpti. Mano kirpeja - yra mano drauge. Jei gyvenime man atsitinka kazkas tokio, kad Kanda, ji pasiulo kazkokia ryskesne spalva. Pati pasiulo kazka pakeisti. Vis dar skaudu, kai paziuriu i veidrodi. Liūdnas

man iki šiol pavykdavo pas tokias kirpėjas pakliūti Nekaltas Nei viena dar nesavivaliavo su mano plaukais. pamėgintų Kanda

Nu net cekavna pasidarė Nekaltas, kaip gi Tu Gėlė dabar atrodai Nekaltas Drovus

O esi siaip mane macius?

“gyvos” - ne Ne, o apskritai, taigi buvai nuotraukų inmetus Mirkt