vel ant greblio

Rafis taikosi į pensijas, kurios grįžta į jaunystę Taip

500inis, ar kas įdomiau?

ant kiek reikia but nupyzdejus, kad mersa cl pzdavot. Juokiasi Juokiasi Juokiasitiesa, tokia masina turi buti ties restauraciniu lygiu… na arba atvirksciai- apspardyta, kad butu idomi. Cha cha

Tai, jaučiu rafis kaip apspardytą ir paėmė.

Šūkauja ant CL tie, kurie vadelioja opelius, bulkas ar kokius citramonus… Nekaltas

Grazus tie cl, keliuose nedaug, aki traukia iki dabar. Kaip bebutu sitas modelis eis i myletoju garazus, laikui atejus.

Algi, skirtumas tas, kam imi. Perpardavimui ar sau.

Saiborg, pats modelis tai jo 99metu. Bet tai klausyk, saiborgai, pas tave silke 03metu ir ne siaip, o dar universalas(baisiausias kebulas), jei pagal tavo kriterijus sprendziant ŠypsenaCU pastumtas pr bamperis, lempu laikikliai isluze + vaziuoklej reikia perrinkti abc voztuvus, sarnyru keletas, galines granatos isluzusios, kebula vietom pamaliavot. Na ne stebuklas, bet ir ne tragedja - viskas sutaisoma. quattre deja pitsotas - uztenk Cha chaAi tiesa, sitas 99m gaidelis turi tiek navarotu, kiek turbut nei pas viena ant bangos esanti dalyvi masinoje nera Šypsena) tv gsm el bagazine keyless entry hidrauline pakaba saldomas/sildomos sedynes bose aparatura distronikas masazuojancios sedynes pritraukejai Šypsena

aš irgi taip galvoju… o beje tačiau, vadelioju trečia diena Zopel Kefyrą 2012m tourer… visai puse bb transporto priemonė Nekaltas

kaip per top gear sakė maždaug " Jei nori žinot kokie tavo mašinoj žaisliukai bus po 10-15 metų - žiūrėk ką dabar deda į auto mersai" Cha cha

algirdai, tai faktas kad normali ta masina 2012 Šypsena visos masinos yra geros, tiek tojotos tiek citroenai… tiesiog svarbiausiai ko tu tikiesi is masinos.

Hidrauline ar pneumatine pakaba?

ne ne ne pala pala pala, apie toitoi tik blogai arba nieko Piktas

O man visai ok sitas MB ir tikrai bus klasika. Priekis aisku per prastas, bet ka dabar. Kas buna tobulo Cha chaAlgirdekas>ka ten sakai? Nekaltas Opelis patinka? Nekaltas Cha cha Ir tai sako dalyvis, kuriam Toyota suds. Pasakok, ka tas opelis gero turi be didelio svorio ir kuro sanaudu Cha cha

Rafi del skonio nesimushama Mirktas tik sakau, kad sitas tavo… yra baisus… ypach is priekio… ne veltui tu ji fotkini ir ne pirma karta ir foto is galo buna… Cha chasitas man zenkliai malonesnis… goo.gl/sNhEdtAisku cia yra masno asmenine nuomone… jusu tese pritarti ar ne… bet daugiau komentuot ner ko Liežuvis Šypsena

Algi, reikia pas tave vėl atvažiuoti, norisi palyginti, ką tavo zefyras turi, lyginant su mano 2007 Šypsena

gal cia as taip griezatai… nes teko chiupinti toki… kai draugelis toki buvo ikirtes kazkas apie 2008 metus kai reikejo prestizo valdant kauno akropoli Cha cha … ir tada man jis nelipo ir as jis per danti traukiau Šypsenagalu gale persedo i passata nauja darbini Juokiasi Šypsena

Algirdekas nuteikineja dalyvius, kad po Bmw bus opelis ar kita visai nieko masina Cha cha

išranki ta AB liaudis. Is’as neįtinka, CL500 neįtinka.

o cia foto 500inis? Nekaltastik shiap idomu kas tne po kapotu,kad net ishmetima riekejo daryti Šypsena