veins menuo

dr002 nes valgyt neber uz ka? Cha cha

willis - nu nebent Juokiasidr002 sodo uztenka… Cha cha ale stabiliai nekrenta Klasta

Aš savo “motociklą” irgi šiandien užkūriau. Reik variklį iki žiemos pribaigt Cha cha

Speeder,sakai visas šaibas i lušna sueina? Cha cha suomi,man tai per vasara konkreciai krenta ir forma gereja,vien i grybas einant ir per fule kiek nubyra Taip o ka sodas,nuskabai 3arus su trimeriu,alaus ipisi,sasla prasikepi ir čylini Cha cha

Cha cha

Ką ir reikėjo įrodyti - kompleksuotas storuliukas internete stengiasi gauti dėmesio, kad kompensuoti savo realaus gyveimo soc. įgūdžių nebuvimą. Kaip ir nieko naujo. Nežinau

Willis. Cha cha

o jau Kostas pardavė savo lsd troikę?

Nepasakysiu ar kompleksuotas,bet issikalbet mol sarkastiskai neturi su kuom,lieka delfis ir banga.

kas is banginiu videoregistratoriais, navigacijom ar pan uzsiimineja, prekiauja jais ir pan.

bajoras → www.gpsmeistras.lt

Pasirodo turim ir socialinių įgūdžių dizainerių

kalbant apie socialinius igudzius, pasirode kol kas nebent analitikai, aptare galimas tu igudziu apraiskas, nes socialiniu igudziu dizaineriais galejo buti tik tavo aplinka ir joje buve zmones, ivykiai, procesai Be be be socialinius igudzius perdizaineriuoti, tai ne tapetus pakeist - cia jau ir bangos grandai bejegiai Cha cha

Kiap manai, suprato? Cha chaStoruliuk, supratai?

zebro gaila Liūdnas

Auris.ne taviske parlidejau is Vln i Siaulius? Šypsena

kad cia jau ir aš nebesuprantu… Skaitau p.s. reiks po darbo vynioko nuspirkt… Paplepėkim Klasta

Lieknumas ne amžinas,kaip ir jaunyste Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

As tai penktadieni akcije uzmaciau heinekenui, nu ir nusirkau ~25 skarbas- ne vienoms iseiginems(mol). Idėja Juokiasikrc jau sestadieni i vakara ties 22:00 buvo siunciami pasiuntiniai i pardaska, za dobavkoj. kaip cia taip nutiko- bbz, bet karbiuratoriai gerai atsidare buvo. Juokiasi ir nepasakytau, kad zeme rankoj grabinejau, ar nuluzes buciau, ar xyujova lb but buve po to, susigere tas jascykas+ ore. Gerai