Važojam

Įdomu, o jis jau kitų darbų ieškosi išvietę gavęs?

Kas ta išviete ??? Cha cha

rusija

Tai kai ne už savus dolerius tas ravas tai ką ten rėkausi Girtas imi ir gazuoji Juokiasi

Aš galvoju, kad mano tėvukas ir kt. renkasi pagal savo galimybes ir poreikius iš savo lėšų, o tavęs tai darbdavys nevertina. Juokiasi Ką ten rinkaisi, rašinėjai - primink. Cha cha Gerai

Trumpiau tariant - nieks tavęs neatsiklausė Cha cha

Manei. JuokiasiIr ne ne, tikrai ne iš darbo vietos biudžeto išvietė. Juokiasi

Bet mle mle, MCB gydė kaip ten taip anaip, nuolaidos kujolaidos, reikėjo daryti taip ir anaip. Cha cha pačiam karma pyst išvietę, kad net su Gmc mandagiai kalba po visų najezdų. Ir vėl jis MCB gydo po sekančia foto. Cha cha Žliumbia Nu kaip gali būti toks kaušas? Cha cha Gerai

Valdiška ta mašina, px. Paims savaitgaliui kokį coupe ir ok Gerai Gerai

Pirma nuo mentų miškais kroselka ims. Aj, palauk… Cha cha Cha cha

Bet skaudu, kai tu toks gudras MCB įmonėje, o pas save šikanas? Ar nelabai? Cha cha

Aš irgi balsuoju už tai - ilgam bus galima iš tavęs tyčiotis, ypač po tų visų važiavimų ant Gmc. Gerai Cha cha

Ne tai, jau dabar lauko išvietė visai nieko variantas, kas žino, kas bus toliau. Juokiasi

Su tom kalbom tai reik atsargiai, nes dažnai pasitaiko, kad viskas atvirkščiai gaunasi Cha cha sikseriui su krosiniu irgi kad nebūtų taip, kad netyčia nusipirks kokį triratį motorolerį 500cc Cha cha

Labiau ant Qaškajaus statyčiau. Juokiasi

nespjauk į vandenį. jagelavičiūtėms negalioja

vabalaz, o kuo blogai triratis motoroleris ? Cha cha Man po vespos labai zjbs toks kai neturiu A kategorijos Cha cha Per akis ne tik mieste, bet ir už miesto Apkabinimas Cha chatotalmotorcycle.com/wp-content/uploads/2016/12/2016-Piaggi o-MP3-500-Sport-ABS1.jpg?d=1&i=1 tik pas mane 300cm3

censor.net/ru/video_news/3334804/rossiyiskaya_armiya_prishla_s _nami_voevat_derevyashka_vmesto_trotila_ukrainskie_boyitsy_naglyadno_d emonstriruyutBlia kacapai Juokiasi Juokiasi Juokiasi

jachtos šiaip neatsiranda. TNT parduodi pora malku i amunicijos deze.

Atsibudom sodyboj,ant kiemo trys ubages,vairuojanciu nera Cha cha Linksmybės