Vaziavau vakare be sviesu, rezas - minus 30 litu

“sunys” ispejimus visai pamirse! Pavargęs

Nu jau,nu jau - pirmas man kartas del sviesu, pirmas Mirkt

Reikejo atiduoti tuos 20 Lt. Ir spakaina. Dabar 30 sumokejai ir dar bylinesies Cha cha

kitakart pries vaziuodamas isijungsi sviesas prisimines pareigunus.

Buvo ir man vaziauvau (irgi stresine situacija buvo) taj tik pazibincius buvau isijunges kazkaip sugebejau taj vot sustabdo sako be sviesu nu sakau kalikta ijungiau poto ziuriu akurat ne Nekaltas taj patikrino dok da draudima kol atknisau Nekaltas sako kita kart nepamirsk ir gero kelio palinkejo as jiem nuo saves gero darbo daugiau tokiu pareigunu Gerai(veksmas vyko rugpjucio men kazkur ) Cha cha

na man kelis kartus irgi buvo, is degalines isvaziavau ir po 300m stabde tai visi buvom be dirzu ir dar be sviesu - paleido, na ir kazkada nakti mentai salikeleje stovedami trumpai sirena ijunge - susimasciau ir issijungiau svieas. tai cia galiu pasakytiu vieniems sekasi labiau, kitiems maziau Juokiasi

Karta keliukai atsivijo su diskotekom is paskos. Sustojau. Prieina, sako “numerio apsvietimas neveikia”. Nu nafig, paziuriu - tikrai neveikia. Nepamenu kokia bauda norejo ipiest, bet nepradejau gincytis. Klausia “kur dirbi”? Sakau “kiemsargiu”. Tie pazvenge ir israse ispejima. Cha cha