vat iz dis kar?

GAZ - volga 32 ar kaip ji ten Cha cha

Ar ziuri Tv3 dalyviai?

blia paneles komponentai ir pedalai kazkas is uz uzu balos. Juokiasi

per TV3 apie liolionoma ir bonke!

kad bangoj idomiau nei tv

vairas kaip mano buvusio mitsubišio.

tips Gerai Cha cha Šypsena

RM - pribridai jau ant litu, ar kas nutiko, kad i tokias auto besidairai? ar i realybe grizai, is savaiciojimu apie RS? Mirkt

auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/cadillac-catera/ id-1896251va pigokas daiktas Nekaltas

jo. pakele automata kapitaliai ir parduoda uz kapeikas… matyt ir motorui kapitalinis ne uz kalnu

Jau lekiu link naujanu Taip Cha chaAnskciau buvau pasineses skaityt rusiskus auto zurnalus, idomiu ten ir keistu pas juos projektu yra

nu bl nebutu to uzklijuoto guminio medzio gal butu visai nxpx salionas Nekaltasd4u.com.ua/uploaded/files/In/GAZ/siber/prvw/Volga_Siber_int erior_2x1024x768.jpg

rucnykas kaip elegantiskai islankstytas Cha cha

Mixed, gal nepagavai kad cia elementarus praejusio amziaus Sebringo salonas… ta centrine apiputimo skyle tai galejo kuo nors uzpildyt NekaltasRobi berods tokia Omega 3.0 24V pazystamas turejo, automata, neblogai judejo tiem laikam

youtube.com/watch?v=kUkMSIQJDyU

esu atrades apie medi masinose, kad: yra tikras medis, yra plastmasinis medis, yra linoliauminis medis (kaip pas mano cumodana), o dabar dar yra ir guminis medis Cha cha kas dar kokiu auto medziu zino? Cha cha

as zinau tik karbonines karves Kietas apie medzius tik tiek kad jeigu tu medi nupjovei - tu bebro draugas…o jeigu bebra uzkvasinai tu medzio draugas Cha cha

karboninis Cha cha

karboninis medis Gerai liunoliouminis medis dar labiau Gerai

dar medis buna faneruote, kaip zioguose. Špyga