Vasaros GM: 07.18-20. Pasiūlymai ir nuomonės

Ou je…
Rašykit ir mane į šuolininkus ir dalyvius. Cha cha Aš gyvenime ne tik, kad parašiutu nešokęs, bet ir nuo žemės pakilęs daugiau nei kokio 1,5 metro nebuvau. Laimingas

Manau pats tas būtų iki 50 Lt + savas tas kur gerai veikia. Girtas

Laikas ? Liepa turbūt bet kuriuo metu.

As ir noreciau sudalyvautiTaip
Bet laikas galetu buti apie 07 viduryTaip
o del babkiu, kaip nors sutaupysiuLabas

Na as noreciau sudalyvauti… tik nezinau ar iseis… ziurint kokia diena… kadangi as dar teisiu neturiuLiūdnas tai dar nezinociau kaip atvyktiŠypsena
O su parasiutu sokt noreciauŠypsena

As galvoju dalyvauti gal dar +1
Pinigu suma nesvarbu, manau atrasiu, o su parasiutu butu visai nieko pirma kart gyvenime

As dalyvauciau, jei galima! Man praktiskai wisas liepos menuo tinka! Tik su parasiutu nesoksiu nes bijauPavargęs arba gali buti negerowes ir t.t Girtas O del $ tai kazkur 50 lt arba daugiau jei reiks!

Sveiki visiLabas Parašutas ir lėktuvas+instruktažas kainuos~50-60Lt.
Man irgi tiktų~07.12-13d.
p.s. čia viskas vyktų Marijampolės r.

hmz… o kada cia tixliai vyks? nes reik susiplanuotLiežuvis gal netycia jau man iseitu atlekt su savo kuprium… bet tik galCha cha

Apibendrinus:

  1. Data daugeliui tinkama būtų apie liepos vidurį.
  2. Dauguma čia pasisakiusių norėtų ir (nusižudyti Cha cha )parašiuto. Cha cha Šypsena
  3. Kaip manote, maistu ir gėrimais turėtų rūpintis:
    3.1 kiekvienas asmeniškai
    3.2 centralizuotai.
    3.3 miestais (t.y., pvz, važiuoja kauniečiai į GM. pakeliui visi sustoja, nusiaubia kokią maximą, ir atvažiuoja į GM jau apsirūpinę Cha cha )

AS bootinai atvarysiu su 2 korishais. Mums reiks 3 parasiutu. ~60 lt visai tinka. Liepos vidurys tajppat. O del gerimu, valgiu ir etc. tai manau geriau kiekvienas sau. Arba, man patiko ten, kur visi banginiai siaubia parduotuve Juokiasi

EmDi. +2 (a galima taip?)

Manau, kad ok., ypač, jei tie +2 normalūs Baisu Cha cha

Na zinoma normalus Cha cha su pusprociais nebendrauju. ech… kad greiciau tas liepos vidurys…

Manau, bendras turėtų būti maistas ir kažkiek gaiviųjų gėrimų. Visa kita - iš savos kišenės.

Variantas. kaip mąsto kiti?

na gal ir nebolgai. o kaip galvojat rinkt $$$? nuo zmogaus ar nuo auto? ir kaip paskui ten pasidalint ta maista? is kur zinot ar jis sumokejo uz tai, ka valgo ar ne? as sitame reikale nepatyres.

Remiantis praėjusio GM patirtim, kai tampa žinomas dalyvių skaičius, tampa aiškesnė ir pinigų suma. Orientacinė yra apie 50 litų 2 dienom - pusryčiai, pietūs vakarienė. Ši suma yra vienam asmeniui. (jei manote esąs šv. trejybė, mokate 150 Cha cha )

t.y. maistas daromas apscikovas? smagu su banginiais is 1 bliudo srebt Šypsena bent jau nereikes su skaudancia galva Alus ryte valgyt gamint Girtas

viskas tinka Gerai

Preitais metais ir su Alus 50 lt. uzteko, o dabar kaip zinia ir defiacija vyxta Nekaltas
Anyway, count me in (i hope).

Nu vo pagaliau prisedau nors prie telefonoŠypsena taigi ORIONAS ziuriu mano mintis skaitoCha cha kaip tik ruosiausi mestelt panasia temaŠypsena del datos tai man labiausiai tiktu 07.18-20 arba 25-27 ar dar veliau tik ne anksciau. Salygos visos tinka. Veliau kai busiu prie PC duosiu pasiulymuŠypsena

Na va, jau apie 25 galvas yra Šypsena Kaži, kur prapuolė visi senieji garbieji nariai? Šypsena