Vasara

Ir variklio pagalves dar isideti nuo bmw 5er tada variklis stojasi i savo vieta uz priekiniu ratu ir i posuki pasukti gaunasisu audi, plius buvsioj variklio vietoj priekiniam bamperyje bagazine kaip porsche galima pasidaryti Gerai

vyriausias - nejuokingai Ne

Ai labai priklauso nuo modeliu ka zmones varo, vieniem stringa ilgai ir verkia, kad nesamone, kitos auto max po 1 men stovi ir ju nebera. Dar paskui kaina itakos turi, nes padaro kazkas brangia savikaina ir nori gauti, kaip uz vokieti su pilna istorija be auto ivykiu. Kaip ir visur as manau, atvezk nesamoniu i Lietuva irgi sakysi, kad stovi, o kitas po kelis tralus per menesi parduoda kazko kito Nekaltas

Algirdekas tame ir beda… perka pigiausio…o tada ziurek ir lupta ar rida bbz kokia… ir verkia kad loterijoj nelaimejo… mashina gajdys nes genda Juokiasi

Lietuvoj jei nori kelis tralus per mėn parduot reikia pigių lavonėlių ir taškyt perekūpam užsidėjus po 100e, kažkaip nelabai man toks “taksioro” darbas Cha chaJo, turiu ir aš pora nesamonių, nebežinau kur dėt jau Cha cha

Na paziurim varikliu padetis bmw 528i xdrive:blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2012/07/19-2013-bmw-528i -xdrive-review-opt.jpgAudi 2.0tfsi quattro:eurocarnews.com/media/pictorials/180/972-web.jpgTada paziurim amortiku atraminiu vietas ir kazkaip matosi, kad audi variklis i bamperi idetas Juokiasi

Mrc, už gerą pilną kompektaciją, gerą ridą, metus ir stovį niekaip nesumokės normaliai daugiau nei už pigiausia pustuštį gaidelį… nors jau atsiranda normalių žmonių, kurie nesako kai parodai tuščią, daugiau bėgusią ir pilną mažai bėgusią “va va, man reik tokios pilnos ir mažai bėgusios, bet už anos tuščios kainą” Cha cha

vyr, kiek dažnai paprastam vartotojui tai svarbu? Šypsena Aš tikrai nesu iš ramesnių vairuotojų, pasitaiko ir greičiau į posūkį įvažiuoti, pokolkas priekis niekur nebėga Ne

man labai įdomu kaip sureaguos mūsų liaudis į x3 su 90k rida ir nemaža kaina…

^ kas per X-as (variklis, komplektacija) ir kokia ta kaina?

vyriausias, variklis idetas ten kur turi but idetas , ar sakai tu geriau zinai, nei Audi inzinieriai, kur ji det reik?

X3 2012m. 2,0d , juodas, ruda oda, automatas, xenon, navi, normali gera komplektacija, 90k rida… pagal autopliuso kainas matau, kad teks dėt kokius 22 Nekaltas

Ju reikalas kur ta varikli ideti, bet kai su auto nuvaziuoja i kokia snieguota ir apledijusia vieta pazaisti, tai bmw tikrai be konkurencijos smagiausias, mersas toks su savo kaprizais, bet aiskus jo valdymas, o su aude visada man tas pats, atrodo viskas ok ir jau priekis sonu slytas Kvankt? Kasdienai vazineti tikrai rinkciausi MB, linksmai tik BMW, o audi gaunasi vaziavime man visada pralosiantis. Paskui ten gali groti, kad ji graziau atrodo, maziau valgo kuro, labiau salonas patinka ir tt, bet vaziuoja man jos kazkaip prasciausiai Nekaltas

Sia ziema net iki aikstutes nebuvau nulekes Liūdnasprie darbo viena ryta esp ishjungiau ir kaip bmw saulute ishpieshiau Liūdnassenatve Užsispyręs

vyr, A4 kada grįžta Tavo ???

Ai, o visus premium situos ant sniego/ledo pagal smaguma nupucia turetas subaru outback 3.0H6, jie ten taip gerai atidirbe ta plaukiojanti diffa, kad is letai, kai duodi per pedala taip smagiai gali skersa statyti ir dugna numynus stipriai begetis, bet gala laikant skersa, nes diffas ten daugiau galios meta. Gerai Gerai Gerai

po 3 sav bus LT, su situ kebulu dar nevaziavau Nekaltas

Imreza sti 2014m. ant sniego maigiau - pz kaze kaip smagu buvo Cha cha žiauriai smagiai valdosi ant sniego, o galios stipriai per akis Cha cha

kai pabandysi parašyk savo nuomonę. Aš suprantu, kad tai nėra RWD valdomumo etalonas, bet mano supratimu eiliniam vartotojui visiškai užtenka ir priekis nėra toks gausiai bėgantis kaip anksčiau būdavo.

čia šiaip ne į temą, šiandien žmonės pas kolegas bandėsi insignią, sako labai graži mašina ir kaina prieinama pavažiuojam, jei viskas ok derinam žiūrim toliau, dar nei kart nebandžiau tokios auto… pravaziavę išlipo žmonės “pirmą ir paskutinį kart važiuoju su tokia auto” Cha cha