vasara&banga

gali nepasakot, nes ir pats puikiai žinau Žliumbia

Tau su Banga - panashiai kapi man kadaise buvo su IRC. Tachiau, kita vertus, po to supratau, kad reikia gesint variklyAngelas

pritariu, o po vasaros butume visi neidegeNekaltasLiežuvis

Abejoju, kad praleisiu daug laiko bangoj vasara Šypsena

Na su ta mirtim, tai gali greitai išsipildyti Šypsena

yap…wasara tox metas kai wisi atostogaujam…ir kompus pamirstam…Šypsena

bet uztat rudeni vel pavarysim Šypsena

Ir žiemą ir pavasarį Šypsena

tu teisi…visi išvažiuoja Taip ir aš išvyksiu…ir turbūt nelabai teks naudotis kompiuteriu…Kol yr laiko, banguoti reikia dabar TūsasŽvaigždėTūsasŽvaigždėTūsas

vasara geriau i tikras bangas shokti o ant kranto su laptopu saulej degintis ir bangoj.lt banguoti Cha cha

manau ash bangoj vasara neilgai ir buvosiu nes varysiu y kiema su riedais ir t.t…o bangai laiko skirsiu kai draugai bus ishlakste lauke bus siaubingas oras ar ash sirgsiuNekaltasNustebęs

nežinau, kaip bus man… viliuosi liepą dirbti Palangoje, taigi prie kompo laiko prieiti neturėsiu, o rugpjūtį turėčiau visam mėnesiui išvažiuoti, bet ne į nuolatinę vietą, o nuolat važinėti, tai gal nuotraukas perkelinėsiu vis į Bangą Cha cha.

vasara bus teviske, o teviskeje net kompo nera.

na tau tikriausiai tai niekas nesukliudytu Cha cha

[quote]carra rašė: o man atrodo kad kai 05 23 isvarysiu i Paryziu tai is viso negrysiu nei i banga nei i dar kur nors…
[/quote]

tu ten gyventi išvažiuoji?

tai ka jau paskutinioji artinasi?

Internetas ir Paryziui inernetas.

vasara geriausia praleisti lietuvoje Šypsena nes cia vasara ir taip gera, o ziema ir rudeni, kai salta, tai geriau isvaziuoti i siltus krastus, visai kaip pauksciai

NekaltasApakęs

For All Seasons Laimingas