VALIO GUBERNIJAI-SKRYDIS KARŠTO ORO BALIONU

O ismest galetum ta shioferi Šypsena

Jei virs PABALIU-gal ir pamatysiu.Nuo 4 lauke

Pala,Dagme,žiūrint,kur budi…Nekaltas Mes makaluosimės kažkur apie Gruzdžius-aš taip manau TaipO gal Tu žinai,iš kur ir į kur jie skrenda?NekaltasŠypsena

O paskui pati viena sau nuvairuočiau,kur užsimanyčiau?JuokiasiĮ Talšą tiesiai JuokiasiJuokiasiTūsas

Labai geri kadrai IS GRETIMO BALIONO,debesu fone

Na,va,pirmai kartu parašėm…Cha cha Dabar jau žinau,kur Tu budi…TaipNe,pro Pabalius,man atrodo,jie neskrenda…NeDrovus
O kas tas 4 laukas?NekaltasŠypsena

Tai kad jie kartu neskraidžioja,tie balionai-juk kaip vėjas neša TaipNekaltas Nelabai ten ir pasireguliuosi NekaltasLaimingasMirkt

Nuo 4-os valandos lauke.Tai yra miske.Bundanciais pauksciais geresiuos.O 7 val ryte -kainelis uz NUKLono,maciau pats

Tai mes į tą kaimelį skrisim?NekaltasŠypsenaKodėl ten?Nekaltas

Ar iš ten išskris? Nekaltas

Niu atleisk,as nezinau.Septinta pro VOVERISKES SKRIDO.Du rytus maciau.

7h ir pro mano darbą skrido-visus tris sykius LaimingasUžvakar-pirmieji du-su Gubernija priešakyje,vakar,sakė,visi 20,tik aš nemačiau NeŠiandien vieną patebėjau,bet jų krypties vistiek nesusekėm…NekaltasŠypsena

Pala.Kaip kartu neskrenda.Pernai,Salduvej pats maciau ,vienas po kito i finisa mete.Kas 10 sekundziu.Gana arti gali

sveikinu

Ačiū,BARONAI ApkabinimasLaimingas

Na taip,manau GRUZDZIU ,MESKUCIU Miestelio link.Todel ir matei

Tai čia kaip pataiko-koks vėjo gūsis…Nekaltas
Bet juk pernai oro balionų šventės nebuvo,tai ir varžybų nebuvo…NeKur Tu juos matei?NekaltasŠypsena

praskrisk pro kauna?

Reiškia,vis dėl to supratai,kur aš randuosi…JuokiasiTūsasMirkt

Čia jau kaip šioferis skraidins-nuo manęs nepriklauso Cha chaKietasMirkt