Valai,valai,valai...

…todėl, kad anas stipresnis ir “nesitąso”, tai yra jauti kiekvieną žuvies “krimstelėjimą” TaipGerai

as galiu pasakyt tik tiek, kad labai dazo, bet cia ne esme. Turiu as toki vala tam atvejui jeigu reiktu zvejot su fyderiu didesneje sroveje, toli. Kaip jis ten nesiojesi neaisku, nes tik du metimus su juo padares.
P.S man dar vis neaisku kodel spiningautojai ta sniura naudijaNekaltas

sveiki ribokai.spiningavimui koki pigesni pinta vala galetumet pasiulyt?pirma sezona spiningauju tai pradziai pigesnio uzteks. Šypsena

…ieškau spiningavimui monofilamento 0,12 !!!…gal kas turit kokių minčių kur galima įsigyti ???!!!Pavargęs

na as naudosiu nemuno senvagese, ten vanduo stovintis tai gal tarnaus kazkiek, bet kai vyniojau ant rites tai pirstai tikrai juodi liko

gal visai neprašovei, nes aš jį naudojau išskirtinai upėje ir išskirtinai gaudant prie dugno, kuri jis visą laiką gaudavo daug trinties į akmenis, kliuvinius ir t.t.
pats jį keičiau po savaitės ar dviejų (užpernai tai buvo, nepamenu tiksliai), bet kitam jis gal ir du sezonus tarnaus.

aisku vadinsi prasoviau, na bet si sezona kiek dar jo liko gal vis atlaikys

esu bandęs. neįtiko man jis. sluoksnis slydimui pagerinti, po pusės žūklės nusitrins, pirštai juodi liks, valas nupilkšvės.
gan greitai pasiduoda trinčiai ir apšerpetoja. (kadangi valus upėje trumpinu gan dažnai - į tai kreipiu dėmesį).

p.s.
už tokią kainą tikrai gali žūklės prekių parduotuvėse nusivynioti nuo būgno apyšviežio, apynormalio šniūro.

gal kas esat sita vala, kokie atsiliepimaiPaplepėkim

http://imageshack.us/photo/my-images/832/p1010060d.jpg/

O kaip ziedai laiko ji - nepapjauti?Klausiu taip, nes man vienas "zinovas" aiskina,kad nereikia deti ant fyderio tokio valo,nes ziedu neliks jauopo pirmojo sezono - jis supjaus juos.
Pries pora metu dar exABU Partneriai parduotuveje maciau kazkoki tai nebrangu "pilstoma" pinta vala lyg butu papildomai padengtas kazkokiu tai tamsiai melynu plastiku, tai gal toks ir visai neblogai turetu buti.Bet nebepamenu kokio gamintojo jis buvo,tai ir nebezinau ko ieskoti.

del serpetojimosi nesutinku- nes serpetojasi ir ta dalis,kur nesiliecia nei 5 sargeli, nei i ziedelius,t.y . ir prie pat masalo, itariu , kad galbut veikia saltis suslapusi vala, nes paskutinese zuklese buvo apie -10

jau pavargau kartot koki vala rekomenduociau Šypsena bet pakartosiu -SEAGUAR ICE

Serpetojasi greiciausiai todel kad arba ziedeliai blogi arba metalinis sargelis kazkur zulina.

siaip idomu-gavau dovanu, jau testavau - istraukiau apie 500gr . eseri is maziau kaip metras gylio su 0,102;
ka reiskia tavo pasakymas
< mono valas tik parduotuvei labaiu geras, o ant ledo jau visai kas kita…>
koki rekomenduotum poledinei zuklei 0,1 skersmens, aisku ne pinta ,ir dar- kodel serpetojasi fluorocarbon valas, darbine dali kas antra zukle turiu mest lauk, gal senas, 0,12 skersmens, siaip tvirtas , laiko gerai, aciu uz atsakyma

ringas tam, kad pyntukas netrumpetu ir kad galima butu papildoma mono pavadeli pririst muselei. nenori pavadeliu, tiesiai prie ringo kabini segtuka ir gaudaiGerai

Dar biski info ? kokia seka tarp ringo ir masalo, o jaigu su teptuku tiesiai ant bugnelio (is vakaro ir ant radiatoriaus kad geriau isigertu)?

juoku darbas Mirkt imi moteriska ta apvalia makijazui valtyti sluostele, suvilgai, ir pereini susukinedamas vala, pries tai ji zinoma vienur ar kitur isvyniojes, ziedelius taipat.
jep, mikroringai buna Hends, Cordos, Spro, Fox… - http://www.johnsonrosstackle.co.uk/images/fox%20teflon%20rig%20rings.j
pg

zvejoja emilis per Kimba Nekimba.
NU valas kaip valas. ka tu nori apie ji suzinot. mono valas tik parduotuvei labaiu geras, o ant ledo jau visai kas kita…

tai nieks negaudot http://www.thetacklebarn.co.uk/Cralusso-Prestige-Hooklength-Line-50m-s
pool

Gal galetum biski placiau kaip sutepi pintuka su (liquid vaseline) ir kam tas 1,9mm , kiek suprantu Hends-gamintojas ?

[quote]
vk_ ra:

o tai gal ant bugnelio pievos surasytos Cha cha