Vakar sutikau savo merginos ex

Tai jei ozkutis.problemu gali dar turet.maza kas jam i galva saus.pas mane panasus variantas buvo

Girtas fainai.

jo loxelis Mirkt
duok i duda ir viskas Mirkt … mane irgi nori sumust mano zmonos ex Cha cha pavydi padla … bet visad as ji kankinu Cha cha gera kai zinai jo parametrus internete ir moki hakintCha cha mmmm as kiaule Cha cha

Man atrodo,kad jam demesio truxta!

hui znajetŠypsena ko jam truksta, bet kai pagalvoji kad bahurelis issimylejo per dvi savaites tai yra ziauruŠypsena manau kad jis jos dar net nepazinojo, nes as dar jos nezinau taip gerai ir patikekit mes kalbam labai daug apie musu draugyste ir apie vina kitaŠypsena
Nu karocia as laimingas Cha chaŠirdis

nu mane biskuti baisina del to kad as nezinau ozkucio ir nezinau kas jam gali saut y galva, nu bet ple kaskoks debilelis nesustabdys manes nuo merginos kuri man labai patinka Šypsena
nu nezinau dar, ar ji yra verta ar ne, bet zinau kad ji yra verta dabar ir kiekviena karta kai ja pamatau ji man daugiau ir daugiau patinkaŠypsena
o ant jo tai as esu padejas, jeigu reikes tai ir pisiu viena y snargly, kad maziau nepasirodytu Cha cha

Cha chaCha chaCha cha

Vis del to negali nieko nuslepti nuo mergeliu Cha cha

jei ne paslaptis, kas tau buvo??

ypac nuo saviskesCha cha tikiuosi kad to neprireixCha cha

be komentaru Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Niekuomet negalima judinti sirsiu lizdo,nezinant jame sukrauto turinio.Kartais ten sudeti dalykai,kuriu negalima paaiskinti jokiais logikos desniais,del to neimanoma numatyti pasekmiu krypties.Pasitikintis savimi zmogus,negali net isivaizduoti koki
protu nesuvokiama sirsyna,jis gali isjudinti vienu zodziu,tuo labiau ,jis net nesitiki,kad tas zodis,kuri jis gerai zino,kuri pasake butent toki,bus atkartotas visiskai priesingai ir ne tik tos sirses,kuriai ji istare,bet ir visu kitu is tos aplinkos.Kartais geriausiai ramiai praeiti pro sali,nieko neteigiant,tik pritariamai palinkciojant ,tiesiog taip,kad niekas nesuprastu tikrosios padeties,o suvoktu viska taip,kaip pateikiama
ypac del to,kad nuo to pateikimo niekas nesikeicia,lieki toks koks esi,o kiekvienas informacija priima pagal savo suvokima ir nora
suvokti butent taip,nepripazistant klaidos.Tiesa,galima kaltinti
kazka, apie kuri veiksto gandai,kodel jis tai toleruoja,bet gal
jis pasiulys pabandyt savo kailiu pajusti,ta nesuvokiama idomybeŠypsena
o gali buti,kad tu ir siaip ja jau pajusi,vien tik pasirodes sirsyno sferoje.Kartais to pasirodymo akimirksnio,gali uztekti didziulei legendaiŠypsena ir labai nustebsi isgirdes ja,nesuvokdamas,kas buvo pagrindu,sitam kuriniuiCha cha.Tai ne debilizmas,tai - fenomenalumas.kartais man atrodo,kad tai tas principas,kuriuo vadovaujasi Sustauskas,vesdamas paskui save jam pritariancias ir istikimas mases.Kas paneigs ,kad jis mazai pasieke,kad jo pasekejai tiki juo ir yra jam istikimi,kad net stiprus zmones yra kartais valdomi jo sirsyno ir patys lenda o ji.

Nu o tai ko cia kai boba verksleni? I snuki bijai gaut ar cia pagalbos prasai? Nieks tai cia tau nepades. Jei gausi iseiles koki 3 karta del to pacio vat tada ir ieskok pagalbos. Nes tuomet jis tikrai debilavotas

Jis ex,Tu dabartinis.Tuo viskas ir pasakyta Šypsena

Tau pasiseke reikiasNekaltas
Musek prie tai istikruju tavosios ex lopas buvoCha cha

Karta as savosios ex pacaniukui buvau snuki isdauzes Šypsena bet ten jai duot reikejo bet as panu nemusu tai as daviau jam - jai buvo skaudu + didele geda Šypsena vienu smugiu dviguba jega Šypsena

Cia galima kad butu liksmiau truputi pakoregotiNekaltas

Jis ex,Tu busimas ex.Tuo viskas ir pasakyta ŠypsenaCha cha

GeraiGeraiCha cha