Vakar laukiu mikriaus ir staiga pamatau...

aha,darznas vaizdelis Cha cha isore daznai slepia zmogaus vidu Cha cha

idomus poziuris… kodel turetu buti lesbiete? Juokiasi del to,kad vaizdziai apibudino,kaip panele atrode? niu ir lieviakai jus Mirkt

Na, pasikeikt riebiai as irgi megstu Nekaltas Bet spjaudytis… niekada Baisu

Juokiasi nemokama,viesa juoko doze,paprastiems mirtingiesiems.

o viesai slapintis? Nekaltas

Jo…Zinau ar tokius “angeliukus”…Buvo karta taip “Forum palace” uzejau i WC ir prie veidrodzio stovejo tikrai pasakiskai grazi panele…paziurejau i ja ir negalejau atitraukt akiu…O ji man " čio smotriš suka"…Taip ir likau apakus… Nekaltas

o gal ji ten ne skrepli isspjove…? Apakęs

nu cia tai geras… ar ziuresi del to,kad juokingai atrodo,ar del to,kad pasakiskai,visada sulauksi “malonaus” zodzio Juokiasi

(cia 4 Levereti) Šypsena

Dziaukis kad ne ant taves Juokiasi

tokios vadinasi treciu saliu ziurkes, bet jau spjaudytis tai nu i nx, kai spirciau i sikna tokiai zertvai, px kad ji ten grazi Kanda

nu tokiu kurios truputi suvyriskeja is isvaizdos ir taip panasiai elgias tai nemazai yra. o jei grazuole tai jau labai reta… neteko matyt Liežuvis

pastaruoju metu padaugejo muziku ir muzikiu…

gal atsikrenkstus dantu protezus pamete? Šypsena Šypsena

Keiktis ash irgi seniau megdavau…bet teko acikratyt shio iprochio kai susipazhinau su tokiu vienu zhmoguchiu Šypsena nes jis pasake mergyte per zhiaurus bazaras tavo,ir kadangi mes su juo bunam tokioj aplinkoj kur niekas nesikeiki tarp rimtu zhmoniu tai kitos isheities neliko kaip mest shi savo iproty Mirkto vaizdelis tai zhiaurus turejo buti,ant kiek neishsiauklejimas Veee

man atrodo tu ta jos grozi biski pagrazinai Cha cha

daugiau negu šlykštu Veee

As per panasia butybe vos nepadariau avarijos.Tiksliau padariau,bet man “ivaziavo” Cha cha Kaip po to bandziau pakalbinti…Geriau jau buciau patylejes.

Skaitant seiles pradejo varveti bet perskaicius toliau greitai vel sulindo Šypsena