vajkinai nemegsta ar nesupranta kad mes to norim

bet ne tavo nosiai Ne

tai gal tadu bent jau liazuviui? Liežuvis

pirma rankas gerai issimankstink

jus zmogenaj nukrypote nuo temos, kaip visada apie savo krusimusis Ignoruoju siknos jus Baisulabas* Taip zinau Cha cha

negi dovanos ir visokie niekuciai yra svarbiausias dalykas gyvenime?! negi tai turetu buti santykiu pagrindas?!

nu gali zinok ir nesusiprotet… Nustebęs Drovus

O ką tau dovanoja? Šakes mėšlui mėžt? Nekaltas

zinai,jei vaikinas 7 dienas per savaite kazka dovanotu,galetum ikurti atskira sandeli jo dovanoms.O jis galetu atidaryti labdaringa saskaita tau dovanas pirkti Cha cha.

tavo nikas,tai ka as zinau Nekaltas gal todel ir nedovanoja… Nekaltas

Poto vaiinam dar iskyla klausimu, kodel mes juos paliekam… Nekaltas ir dar sako nedraugauk su lopu… Pradedi, viskas ir lyg ir gerai, poto va…

Kam tie niekeliai ! jei gali turet mane !

zinoma kad nesvarbiausias, bet ziurint is mano puses kazkaip nelabaj man patinka, kad nieko nieko, bet is tirkuju tai kox skirtumas, esam kartu ir gera ,ir valio Cha cha

as kaip nors pasistengsiu kad daeitu jam Cha cha nebuciau as Drovus

ne visu suknistas reikalas Apakęs Kandatau tai tikriausiai nepagajleciau apsisikusios karves ant kilimelio prie duru Juokiasi

nesneku as apie 7 dienas per savajte Ne nes tikraj taptu manotonija ir atsibostu Piktas

uz toki nka jis dar labiau mane myli Kietas Baisu

Cha chane lopas jis Ne tikriausiai yra taip kad as nuo senu lajku esu nusistaciusi vajkino, kokio noriu…bet nieko, geraj kaip yra, jei yra…nes del tokiu smulkmenu neverta nieko keist…

bet tikriausiai ir tu nesusiprotetum man ka nors mielo atnest Liežuvis Juokiasi Mirkt

Taip

gal tawo vaikinas tiesiog laukia kokiu nors progu? nes jei tau dovanotu po kazka kiekviena karta susitikus, tau tai labai greitai pabostu! o atejus valentino dienai tawo kartele jau butu pakilusi iki dangaus ir tu tiketumeisi kazko labai labai didelio, tad jam, tektu labai ilgai galvoti ka cia tokio didelio nupirkus kad tik tawes nenuvilt?!