vairavimas

stop

pas mus tai senai jau priimta, kai tik prieki musu pamatai kazka keistai vaziuojant, manevruojant, visi kartu BOBA bliamba uz vairo!Juokiasi, aisku yra ir isimciu, kaip ir visur, bet daugiausia panu veplos!

[/quote]

egis rase:
man rodos stai apie tokias kaip tu as ir kalbu kurios nekreipia demesio i aplinkinius vairuotojusPiktas. juk gatvej neviena vaziuoji. va tokios kaip tu mane ir uzknisa.Piktas
ir aplamai rink zodzius!!!

[/quote]

TaipTaipTaipTaip

TIKRAI NEREIKIA ISISVAIZDUOT,KAD VIENINTELE(IS)GERAI VAIRUOJI.(cia rutai skirta)kam tau reikia nervinti kitus?jei pries tave rutele kas nors taip vilktusi,tai kaip visada pagautum ir is masinos istemptum,ane?Girtas o kai pati taip darai tai tada jau viskas ciki?pamastyk ka snekiPiktasaisku,visokiu ziopliu yra,bet is tikruju bjauriausi yra tie,kurie isivaizduoja esantys geriausiPiktasPiktasPiktas

Na nebutinai panom visa tai deretu taikyt,yra ir naglu pacaniuku antraja juosta niekur neskubanciu,
ir pensionieriuŠypsenaTAi viena…
O antra,man atrodo,kad cia vairavimo mokyklu instruktoriai ne iki galo savo darba atlieka,juk ju pareiga paruost eismo dalyvi kad jis ne tik saugiai vairuotu,bet ir tuo paciu kitiems nebutu kamstis,gyva kliutis ir tt.Bo tikrai erzina antraja juosta vaziuojantys nesusiprateliai,juk KET aiskiai parasyta,kad jei laiswa pirma juosta, ja ir reikia vaziuotTaip

atsiprasau visu vairuotoju kuriems kada esu trukdesCha cha ypac vieno furos vairuotojo, kuris man i subine ivaziavo degant raudonai sviesaiŠypsena buciau nestovejes, buiciau ir netrukdes, kaip sake vairuotojas as pats sioje situacijoje kaltasCha cha
mano pasiulymas bukime pakantesni vieni kitiemsLabas
p.s. jei ne tokie stabdziai besivelkantys antroje, trecioje juostuose, kaip jau kazkas minejo, nebutu jokio slalumo, t.y. vairavimo malonumoCha cha

Vsio. Stabdau šią diskusiją.

egis rase:
man rodos stai apie tokias kaip tu as ir kalbu kurios nekreipia demesio i aplinkinius vairuotojusPiktas. juk gatvej neviena vaziuoji. va tokios kaip tu mane ir uzknisa.Piktas
ir aplamai rink zodzius!!!

[/quote]

TaipTaipTaipTaip

TIKRAI NEREIKIA ISISVAIZDUOT,KAD VIENINTELE(IS)GERAI VAIRUOJI.(cia rutai skirta)kam tau reikia nervinti kitus?jei pries tave rutele kas nors taip vilktusi,tai kaip visada pagautum ir is masinos istemptum,ane?Girtas o kai pati taip darai tai tada jau viskas ciki?pamastyk ka snekiPiktasaisku,visokiu ziopliu yra,bet is tikruju bjauriausi yra tie,kurie isivaizduoja esantys geriausiPiktasPiktasPiktas

[/quote]

Nejauti kaip nusisnekiKietas saves super gera vairuotoja nelaikau, bet ir nesibiesinu be reikalo jei kas velkasi, aisku buna isimciu jei veluoji, bet niekada nemirksiu sviesom, tiesiog aplenkiu is desines. Mirkt