vaikinukai ka jus manote apie vyresnes merginas!!!

putoja taip lig OMO skalbimo milteliu prisipiltu!!!TaipTaipGeraiLabasLabas

Nee OMO O Ace.Primesk kaip garziai…
Sviesiai roziniaai taip. Cha cha

o is r.u.r.o.s muilo burbulus leidzia!JuokiasiCha chaCha cha

Nu jo!!!()IgnoruojuIgnoruoju

Pala o is papu tai dar ir gleivves visokios tekasi pas jas…Matyt sugyzta te ar ka…Be to neskaitei vo anglijoj tai jass visas ciulp mokina!

taip tikriausiai ir yra. moxlininkai nustate visgi…

mane asmeniskai tai bendrametes labiausiai traukia Šypsena

GeraiTaip

jooo ble…tokios,kur dar i lopselius-darzelius vaikstoTaip

tik vyresnwa, labiau patyrusios ir t.t. nes tos pacukes, tai tik shaibas siurbia ir niekada nebuna apsisprendusios, tai del to-tai del ano…

Visisskai sutinku!

Taip dauguma vyresnes laiko virsu ant tokiu dalyku,bet man asmeniskai,jei susirandi gera bendramete tai problemu nebuna.Man tai tikrai patinka daugiau bendrametes,nei vyresnes.Nezinau as dar vyresnes zymiai neturejau mergickos,bet siuo metu man tokios ir nereikia.Jei galima ir savo amziaus mergina ismokint visko,ko nori.Juk zmogus negimsta mokedamas…ŠypsenaTaip

hm viesnes net nezinau gal jos traukia to kad yra pastovesnes,nuosirdesnes (na ne visos)abieju santykiuose,bet kaip tuo spejau isitikinti geriausia yra vienmtes,pats tas.O viresnes malonus Cha cha

A todel kad ju p.a.p.a.i didesni Apakęs Cha cha

"Bendradarbiaujantys" vedę 25-35 vyrai, "naujieji eunuchai", yra pasirengę atsisakyti savo vyriškumo mainais į ramų nekonfliktišką gyvenimą matriarchato šeimoje.

"Moteriški" nevedę 20-25 metų vyrai siekia išmokti ir perimti moteriškas vertybes, kad susikurtų ramų šeimos kokoną, kuriame vaidmenimis gali būti lengvai keičiamasi"

nu krc, jauciu kad vyresnes patinka todel, kad patys valdyti (rulez) nenorit ar bijot, ar nemokat.Taip

pacukes grazesnes Laimingas

Aha, ir prisivilioti lengviau: uztenka tik surio gabaliuko. Cha chaCha chaCha cha

Nu jo.Visai sutikciau patvarkyt kokia subrendusia,nes pas jas didesne patirtis.Vot taip.Laimingas

tik neuzsisvajok ir nebandyk kokios pernelyg senos pavaryt ,negerai gi bus kai 110 metu senute kuri jau i lova slapinas pabarskinsi kai jaunikle

Arba tik grudo kokio nors!Pvz. avizos!