VAIKINU APKLAUSA

…O CIA TAY Bomba!

o! bobiakas!
ar spesiu i autobusa?Nekaltas

visiem tik tas galvoj, neverskit visko ant vyru

As tai pirmiausia pagalvoju apie Leonardo Da Vinci paveiksla “Mona Liza” (is tikruju, tai apie kita, is Siksto koplycios, bet to niekas nezinosit, o sita bent keli gal zinosJuokiasi ), paskui iskyla kelios scenos is “Titaniko”, galvoje skamba Celine Dione, Enrique Iglesias ir Dz. Butkutes melodijos, trumpai pamastau apie globalini atsilima ir naikinamus atograzu miskus, butinai prisimenu viena klasioke, kuria buvau isimylejes trecioje (ar penktoje) klaseje, paskui privaziuoju arciau prie tos paneles, ir jei ji nepraranda daugiau kaip 50 proc. savo grozio, kai ziuri i ja is arti, priklausomai nuo situacijos, isisodinu i masina arba pasiimu tel. (nes nevazineju nei trolikais, nei autobusais)
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

gerai smagu bvaikai,rasykit man dar ir dar vaikinu skelbkit savo nuomoneŠypsenaNekaltasJuokiasi labai smaguŠypsena aciu jumsŠypsena

Šypsena mda…

soku is truliko lauk ir iki artimiausiu krumu begu
Cha cha

pagalvoju, kad gal neblogai butu ant jos uzliptiNekaltas

bledoonas, begi i krumus nudrocint?

o kas bernams gali but galvoj…NekaltasJuokiasiJuokiasiNekaltasNekaltas

Niam niamNiam niamNiam niam

ne ten tu lauki ir man nu.ciul.pi
LiežuvisLiežuvisLiežuvis

tai kad nera ka ciulpt?

o be to eik tu n a c h u i

na taip daba nestovi tai gal ir ner bet nesakyk ana karta patik kad net nurijai

pasakoji kaip tu stoti saibas ant interneto uzsidirbi? niekam neidomu

Jai tokia pamatyciau pakviesciau ja i atsigert ko nors gaivininacio o tada ziuret kas cia per paukstis, dazniausiai man okios nepatinka jos perdaug erzina save ir kitus del savo svorio ir figuros palaikymo, Geriausia kai panele buna sportisko sudejimo ir neziuri taip per daug kiek kaloriju per diena sunaudojo

galvoju:
a tai kai daryciau!!! o kokios lupytes, jinai irgi mane darytu ir pan.

daiktas stovet tai stovi, o tu pati ar atsakysi i kl. O pas tave dregsta? p)

sori,ne ta atsiunciau. ne ir ta atidariau, sori. o atsakyt i tava kl. tai minciu buna ivairiu, bet jei ta pupa matai ilgeliau, na kokias 2min tai primeti ir maloniausia dalyka galima nuveikt

Pirma mintis?

Pirma mintis, būna po figūros įvertinimo, na visai nieko jei bučiau laisvas pakalbinčiau.Cha cha