Vaikinas ir mergina - geriausi draugai?

saunu,kad nors vienas zmogus tiki i sielos draugus Mirkt Apkabinimas

sutinku Taip

galima ir gereusias…

Niu ka, pasakysiu trumpai ir is visos sirdeles Taip, kuri dabar jauciasi pakankamai isduota ir iskaudinta del tokios draugystes…Turiu, o gal dabar jau turejau toki drauga, apie kuri tu rasei. Jis man kaip brolis, mes taip pat visur visad kartu nuo 1 klases…Liabai apsidziaugiai, kai net i tuos pacius miestus istojom, bet va dabar kazkas pasikeite…Na nekazas, yra tam priezasteliu Nežinau As taip pat niekad nepavydejau ir nepavydziu jo paneles, nes kaip vaikinas jis manes nedomina Taip Bet kaip draugas jis man buvo ir yra liabai brangus Taip
Zodziu, viskas pasikeite ne taip seniai…As net liabai greai sutariau(sutariu?) su jo panele…Bet pasijutai siaubingai iskaudinta, kai jis pamirso ar dar del kazkokiu priezasciu nepasveikino manes su Kaledom, kai tuo tarpu pasveikino net savo paneles kambarioke !!! Tai, kad sveikina savo panale yra liabai normalu ir logiska Taip, manau, man pritars visi. Bet, kad tokiom brangiom dovanom sveikint visai svetima, vos keleta menesiu pazistama merga-baisu !!!Kokias 3 dienas praverkiau, jauciaus taip baisiai pamirsta, nereikalinga… Nebesuprantu as jo…Na gal viskas ir butu tuo pasibaige, bet suzinojo jis kaip mane tuo iskaudino…Kazkodel nusprende, kad yra tokia alternatyva :as arba ji…Nesamone, neverciau as jo rinktis, o jis lyg kazka ir sake, kad 4 menesiai ar daugiau nei 10 metu trunkanti drauguyste, aisku, kad pasirinkimas yra tie daugiau nei 10 metu…Bet…neliepiau as rinktis…Na po to lyg ir viskas gerai buvo, Naujus kartu sventem…Buvo ir jo mergina, bet nebuvo tos jo merginos kambariokes…Bet va staiga dar kazkas labiau pasikeite.Po Naujuju jis tapo dar svetimesnis…Liūdnas Ir nebeatejo pas manes, o siaip nebudavo tokios dienos, kad neateitu.Prie jo visi taip priprate, kad laiko seimos nariu…Jis man kaip brolis…As jam viska sakydavau, apie visas savo simpatijas Šypsena ir beveik viska viska…
Netycia sutikau ji ketvirtadieni aut.stoty, nezinau, kodel, bet jo zvilgsnis man pasirode tooks svetimas, tooks kazkoks lyg pyktu ant manes…Vis dar galvoju, ka ne taip padariau?O tiek metu jis buvo mano geriausias draugas…Nenoriu prarast savo geriausio draugo !!!
Zadejau trumpai, bet kai isijauciau rasyt…Isties labai liudna ir skaudu.

Labai skaudu ir nemalonu ta pajusti. Welnias zino,kas Jam atsitiko. Gal kazkas bande ji "atplesti" nuo Taves? Gal pati esi padariusi ka nors,kas Ji izeistu? Reiketu pasikalbeti su Juo akis i aki,nes pati spresdama ir laikydama nuoskauda nieko nepadarysi. Imk ir pasikalbek su Juo… Gal atsiras atsakymas. Gal imsite ir issiaiskinsite ? Tikrai nemalonu. Aciu diew,man neteko dar taip pasijusti. Ir tikiuos neteks… Nežinau Laikykis Apkabinimas ir pirma nueik pas Ji ir issiaiskink… Sekmes !!!

Gali… aš turiu geriausią draugą, kurį esu mačiusi bet kokioje situacijoje. Tiesiog tai žmogus su kuriuo galima ir rimtai pasišnekėt, ir paverkt ant peties, ir kartu pasijuokt ar nueit pasišokt…Flirtas Be šito žmogučio aš neįsivaizduoju kaip reiktų gyvent… Baisu
o kalbant apie nukrypimus … tai, nepaslaptis, kad padauginus AlusTaurė pritrūksta meilės… Girtas … bet tai nesugadino mūsų santykių, kaip tik netgi tapom dar atviresni… Laimingas … žemiški norai negadina santykių … [bent jau mano atveju…]

be problemu Taip

tar vyru ir moteru yra taip: draugyste tai gali buti,bet kai atsiranda meile,tai draugystes,kokia buvo anksciau, daznai nebelieka
isimciu aisku pasitaiko.Šypsena

Nera jokiu issimciu,tarp merginos ir vaikino graziu,draugisku santykiu nebuna amzinai… tiesiog ateina toks metas kai renkiesi arba… arba…

gyvenimo pamokos… kartais buna labai skaudzios… Nustebęs bet jos mus grudina ir moko…

Žvaigždė

As pavyzdziuj irgi turiu drauge, su kuria kuo puikiausiai sutariam, bendraujam lyg geriausi draugai. Nors ir pazystami ne taip ilgai kaip tu su savuoju. nieko cia blogo nematau, cia viskas normalu. Be to dauguma mano kad mes pora, o mum net tokia mintis i galva nebo sovusi kad susiporuot=]]]

Wat tas yra,kad patys negalvojame, o jau kiti suporuoja ir sprendzia , kas bus Pavargęs

manaw tai pujku…Gerai tikrai taw pawydzhiu…Girtas ir pati norechew tureti toky drawga…Taip bet juk pripazhinkim, kad tox drawgas kaj tawasis, kuris wisa lajka shalia, mok ishklawsyti ir paguosti, butu idealus wajkinas…dawguma zhmoniu buwe gerewsiais drawgajs welew sukure shejmas, nes jie giliai shirdyje mylejo wienas kita, tachew jej nera tokios kibirkshteles, trawkos, tay jus tikrai niekad netapsite pora…Liežuvis

O kas ce tokio ? Pats va turiu tokia drauge, kuri yra man pati geriausia drauge ir viskas. Pasikalbam gan daznai su ja visokiausiom temom :] Ir apie meiles reikalus ne issimtis :]
Kaip tik ji geresne drauge man, nei daugelis Vyras pazystamu :]
Ir pazystu tokiu zmoniu, kuriu geriausi draugai priesingos lyties atstovai :]

Ne. Vaikinas ir mergina TIKRAI gali bendrauti ir neturedami artimesniu santykiu. Tarp kitko, zinau nemazai zmoniu, kurie draugauja, taciau daugiau grazios draugystes tikrai nieko nera. tikslus apibudinimasTaip Sielos draugas

[quote] -Uma- [/quote]

saunu kad suradai sao sielos drauga as ir tikiu kad buna sielos draugai, bet dar tokio nesuradau…

perkeliama žinutė: lauriut Dalyvė Parašė žinučių: 62 2004-12-11 10:26 as niekuomet neturejau daug draugiu, o gal apskritai ju neturejau, visuomet bendravau su vaikinais ir iki siol taip yra. tiesiog man taip yra paprasciau, jie atrodo nuosirdesni, atviresni, neveidmainiauja, nepavyduliauja… bet labai daznai pajuntu, kad tas vaikinas kuri laikau tik draugu is manes tikisi kazko daugiau, pradeda svajoti apie ateiti kartu, meile ir t.t. na nezinau kaip cia yra, bet visgi ar yra ymanoma nuosirdi TIK draugyste tarp vaikino ir merginos?

Manau, kad tai yra visiskai visiskai normalu Taip O kodel mergina ir vaikinas negali buti draugais?! Negi draugais gali buti tik merginos ar tik vaikinai? ??? Kodel??? pvz.,ir as turiu draugu vaikinu, su kuriais galiu apie viska pasneketi, issipasakoti ir t.t. Draugyste yra toks dalykas, kuris neturetu priklausyti nuo lyties. O tie kurie niekaip negali suprasti to - manau visai neturi rimtu tikru draugu, o be to dar yra diskriminuojantys kitas lytis… Bet tai tik mano nuomone Mirkt

manau nuostabu, kad turi toki drauga. Drauga, tikra drauga tureti yra vienas is svarbiausiu dalyku gyvenime, mano manymu. O kad jis kitos lyties nei tu manau nera itin kazkas keisto. tiesiog manau, kad tos pacios lyties zmogeliukai galetu kalbeti apie bendras problemas ir pan. Taciau, zinau, akd esu senamadis. Juk galima ir su priesingaja lytimi kalbetis apie bet ka. Tau tikrai pasiseke, kad turi drauga,o visa kita manau nesvarbu. Linkiu dar ilgos ilgos draugystes. Mirkt