Vaikinai gal galit paaiskinti

Eik tu, zinovas, tu isvis nieko nezinai apie mano santykius su vaikinu Ne o save mylet, saugot ir gerbt nera jokia nuodeme Mirkt butent del to manes niekas nenuvalkiojo kaip kokio skuduro, nenupiso ir pasiekiau viska ka buvau uzsibrezus. Ne kiekviena taip sugebetu, taip kad ramiai Mirkt

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Saunuole Cha cha Turbut zinai, kaip pasiekt uzsibrezta tiksla, jei reikia …net kryzium atsigulsi…ir visada zinai po kuo Mirkt MirktMatau tavo bendravimo ir suvokimo lygis yra labai ir labai zemas, jei naudoji tokius zodzius, mastymas ir gyvenimo suvokimas toks pat kaip ir zodziai… Sekmes Gėlė

“gerb.” proto bokste ir intelektualumo virsune…Tavo lygis yra min 10 kartu zemesnis negu mano, nes tu varai ant zmogaus, kurio net nepazisti Mirkt ka tu gali pasakyti apie zmogu is to ka jis raso cia? Juokiasi ojojoj neturiu apie ka su tavim sneket V-I-S-I-S-K-A-I Mirkt Atvirksciai nei tu, sekmes tau nelinkesiu Juokiasi kam sakyt viena, o galvot kita ??? Labas

na, ka ce ir bepasakysi, taip pat yra ir su merginom Šypsena nznau kodel, bet neretai instinktyviai taip pati elgiuosi

Juokiasi Juokiasi Nuostabi juoda blondine Cha cha Cha cha Cha chaNiekad nerasau jei jauciu, kad nepataikysiu MirktVisu pirma as nevarau, o bandziau isprovokuot truputi arsesniai (bet nevaranciai) diskusijai. O tavo vienintelis argumentas yra, kad as taves nepazystu… Vaikeli, is tavo nuotraukos jau galiu nemazai nusprest apie tavo charakteri, tave kaip zmogu (sorry moteri), jei netiki paklausk tu , kurie mane pazysta MirktO be visa kita, tu , niolikine, ilga kelia dar turesi pereit, kad nors truputi suprast apie gyvenima ir zmones Mirkt

Taip Geraivaikinams reikia prarast, tik po to jie įvertina, tai ką turėjo.

tai tu turbut extrasensas? Juokiasi taip, net’e visokiu fruktu galima rasti. Eik kam nors paburk…is nuotraukos Juokiasi Juokiasi Mirkt Labas p.s tu irgi gali paklausti tu kurie mane pazista, kad prasovei, burtininke Taip Mirkt

Taip jau buna… Tik gaila kad merginos retai leidzia pasitaisyt…

kokiai durai reikia but, kad pasiruostum del vaikino viskam?

mergyt, prasovete biski vertindama… oi kaip prasovet Nekaltas

šaknys paprastai būna žemėj kol neišrauni

cia saknu nera, cia tik virsuneles… Nekaltas

kodel prasoviau? ka man kalbet apie zmogu, kuris mane vos ne k…vadina? visazinis atsirado. Jeigu jam nera nuotaikos tai visai nebutina ja gadinti kitiems snekat visokius vejus Mirkt

Na, kadangi esu senas bjaurus velnias, piktas kaip bičių spiečius, gauruotas kaip meška, atsiduodu siera, mėgstu muštis , keiktis ir blevyzgoti, tai man tai nėra aktualu, nes manimi merginos nesižavi Cha cha

pazistama situacija… Nekaltas

ir vel i pievas Mirktnuotaika jo siandien kuo puikiausia, sprendziant is to ka perskaiciau Nekaltastai vadinasi pataike, jei visaziniu vadini Cha cha Nekaltas

visazinis turejau omenyje kabutese Mirkt

geras klausimas,bet konkretaus atsakymo neparaso

Kad kazkaip nepastebejau , kad as buciau tave k… vadines, na bet jaei jau pati prisipazinai, tai tiek to Nekaltas Nekaltas NekaltasVejus sneku, tavo kvailu supratimu. Zmonems, kurie labiau subrende ir apsisviete, atrodo kitaip. Anyway, pyktis ir koliotis nesiruosiau ir nesiruosiu, o , kad skaudziai reaguoji, tai jau ne mano bedos…

mano nuomone, jei vaikinas pas tave atlėkė… ir siekia santykių su tavimi “dėl patogumo”… Jūs kaip pora pasmerkti.