Vaikas zvejyboj

as prisimenu kai mane dede 8 metu pasieme i kursiu mares su valtim,uzdejo plaukiojimo rata toki spalvota debiliska…tada buvo mano pirmoji sekminga zvejyba prilupau eseriuku ir viena pleksne pagavau…ech geri laikai Kietas

Bet visu paklausius kokie mes vargsai buvom,viena prie valties prirista koja laiko,kitas su gelbejimo ratu spalvotu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Man dar žiauriau buvo, nes šeimoje rybokų nebuvo…Tai ilgai teko laukti kol vieną pradėjo leisti…ir gero mokytojo nebuvo Liūdnas

Man 14 jau Šypsena tai pats vienas sakykim vaziuoju su dviraciu kelis kilometrus iki ezero ir jei reikia isbunu tas valandas prie ezero- juk ne tam vaziavai kad dykinetum Laimingas

As su tevuku neatsimenu kada pradejau eseriukus lupt, dar sesuo prisijungdavo, o koki 13-14 jau vienas su dr. varydavau. Daba turiu du vakus. Vyresnis 9 metu yra isbuves jau beveik visa diena, bet jis yra labai aktyvus tai jam per mazai ten veiklos ir karts nuo karto nueina kur issikrauti su kokia lazda ar dar ka Juokiasi, bet siaip zyzalas ir dar butinai nori uz visus daugiau pagauti, jei ne Žliumbia. Mazoji 6 m. kantrybes turi daugiau, bet paima savo gudrumu, jai butinai prireiks to ko ten neturi, arba tyliai sneka , kaip mamos pasiilgo Laimingas. Trumpiau sunku ir rimtos zvejybos neivyksta Ne, gal kai paaugs Kietas Kitais metais turesiu dar viena bica: suneka. Irgi reikes kantrybes kol pripras Taip O siaip kartais issivezu tai viena tai kita, bet neperdaugiausiai. O pabendravimui yra geresniu vietu su vaikais nulekt Taip Kur nervu nereikia niekam gadinti Cha cha

Manau, kad 5-6 metų vaikas labai nori būti tikru vyru. Tokio etalonu paprastai būna tėvas ( kai kuriose šeimose Švarcnegeris Šypsena ). Taigi, jeigu tėvas yra aktyvus žvejas, tai žūklė tokiam pypliui yra lyg niekas kitas susijusi su vyriškumu. Žinoma - reikia jį imti kartu kada tik įmanoma, tik gal žiūrėti į jį derėtų ne kaip į nuolat globos reikalaujantį, o, kaip į lygiateisį ir tuo pačiu turintį tam tikrą atsakomybę žmogutį. Tai nuostabus būdas užauginti šaunų pilietį.

Na as tai dar neturiu sunaus, bet kai turesiu(labai tikiuosi), tikrai imsiu nuo kokiu 6 metu, o gal ir anksciau. Nuo jo sugebejimu priklausys. Mane tetis pradejo imti nuo 5 ar 6 metu, tixliai nepamenu. Visada zvejodavom nuo kranto. Is pradziu su tokia mazyte meskeryte, paskum nupirko bambuka. Oj kiek laimes budavo!!! Butinai reikia veztis vaikus kartais i zvejyba, nes tai ne tik bendravimas ar uzsiemimas, bet ir santykis su gamta. Vaikas labai daug ismoksta ir supranta. Siaip zvejai kiek pazystu, visi labai geri zmones.

Aš manau kad visdelto verta dėl vaiko aukoti savo laiką.Prisimenu vieną sodo kaimyną.Kol tėvas kapstydavosi daržuose aš su tuo kaimynu eidavau žvejoti.JIS mane išmokė KABLIUKĄ užsirišti ,mokė gamtą stebėti,išmokė mano pirmas žuvis-kilbukus žvejoti.Pirmieji žingsniai žvejyboje buvo su kaimynu o ne su tėvu…Jegu norite kad jus prisimintų kaip pirmą mokytoją -žvejokite kiek galima dažniau su vaiku.

nu nezinau ka pasakyt vajku neturiu Šypsenakada veztis neisivajzduoju, man asmeniskai uzteko vienos zvejybos kad pasidaryciau zvejas, pirma rybalka buvo 5 metu, irankis- ziemine meskere, su gumiaska kartu su tevu, tevas aisku su teleskopais jau zvejojo, bet as teva apgaudzeu su marmyske, patenkintas buvau kaip nzn kas. asgalvoju reikia pirma duot vajkui daugiau pagaut nei paciam prmoj rybalkoj tada azartas pas vajka ne ka mazesnis negu pas “mokytoja” aciranda. nu o tada po keliu tokiu rybalkiu kartais irankiu arsenalas pasidaro skurdus jau nebe dviejom akim ziurint bet jau keturiom Mirkt

Va čia tai geras, aš irgi taip darau, nes jei išvažiuoju be sūnaus ar dukros, tai tą dieną namuose bardakas daros. Tai aš ir nusprendžiu: sūnui su dukra vienas savatgalis, man antras, o žmonai du likę, kad nebūtų kaip toj patarlėj: "O KĄ, PAS JUS NAUJI METAI DAŽNIAU??? "

Dar išbandytas būdas vaiką prie žvejybos “prikabint”: paimt i komercinį ir leist pora trejeta upetakių pagaut. Vaiko akys nerealios, džiaugsmo marios ir “kablys” garantuotas. Išbandyta

Buvau ir aš savo dukras nuvežęs į Kaišiadoris tų komercinių upėtakių…Iš anksto buvom sutarę - 5 ir viskas. Visiems gerų emocijų pakako, o kitą rytą jau aš išlėkiau vienas - laukinių.

Ka cia apie vaika kalbet jei pas mane +1 zizia antrus metus kad i ta uzVievio nuvesciau,o su vaiku ir ja vaziuot manau per brangiai atseitu,o vdrug dar patiks tfu tfu tfu

Jei nori kad procesas vyktų bent gerą valandą važiuok į kaišiadoris, nes mano vienas prietelius buvo užVievį tai sako tik užmeti ir trauk…sako neįdomu per greit užkimba.

Turiu ir as dukra 10-ies metu kuri net lydosi del zvejibos.Taigi kartais tenka vaziut i koki artimesni telkini,arba organizuot visos seimos isvyka i gamta prie ezero su meskerem (beje zmona irgi megsta meskere palaikyt) Tiesa man tuomet rimta zukle kaip ir atpuola, nes tenka istisai raisioti kabliukus,arba istraukineti juos is medziu ar pan. O kas del baimes,kad iskris is valties,tai vaikam iki 12metu privaloma gelbejimosi liemene (cia pagal taisykles taip). Taigi manau karts nuo karto reik pasiaukot ir seimai,o ypac vaikams. Taip Apkabinimas Myliu

jei nori kad ir sunus butu zveju imk i zvejyba,(geriau nuo kranto,valtimi pavojinga,…pazystu pora suaugusiu kurie nuskendo apsivertus valcei,ka jau kalbeti apie vaikus) siaip ar taip jei nenori kad butu zvejas geriau nepratink,uztenka poros kartu ir pasigaunama liga Šypsena visam gyvenimui Šypsena

Vyrai, Neverskit per jėgą ką nors daryti savo vaikus…Taip pat ir į žvejybą, tegul pabando. Jei “susirgs” iš karto pamatysit.

Sena informacija Taip Dabar kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, privalo valtyje būti su neskęstančia liemene !!! !!! !!!

privalo tai privalo,bet kas tuo privalumu prisilaiko cia jau kitas klausimas,., manau tikrai ne kas antras ir ne kas trecias

nu nzn, aš tai kaip aš, bet mano vaikas kojos nekeltų į valtį be gelbėjimo liemenės Kanda Kanda Kanda