Vaida Blažytė *Geltona Pieva*

Skaiciau gal pries metus,patiko labai.Tik biski nusivyliau,kad siuzeta beveik nukopijavo nuo “Heroino”.Taciau pati knyga gera

Skaiciau seniai sia knyga - sudomino, jog rashytoja buvo beveik tokio pat amziaus kaip ash. Na, knyga visai patiko, bet sako, jog antra jos ishleista knyga praktishkai visai neturejo menines vertes…

shito negirdejau. idomu kaip ta kita knyga vadinosi Nekaltas

Aš skaičiau, man visai patiko… “Kaip tik ši akimirka… Ji viena turi būti tavo gyvenimo tikslas” Šitoj knygoj tikraj daug labai protingų minčių… Nekaltas

s.udas ne knyga ten. kazkoks vaikas parase knyga apie narkotikus, kuriu ent akyse ner macius. pf. nesamone.

mabn ispudzio nepaliko. kazkaip uzsibanalino lietuvaite. nzn. man nepatiko. ttiesiog.

aciu uz nuomones Taip

teko siek tiek pazinti pacia Vaida, kai kartu lankeme kino operatoriu bureli Laimingas ji puikus zmogus ir knyga jos puiki.

Skaiciau…ir nusivyliau… labai jau panasu i “Heroina”… ne originalu…

nzh nzh nu kad ner ji labai panashi i heroina

man tai labai patiko !!.. nors ir nedaug knygu esu perskaicius, bet sita paliko gan dideli ispudi… =)

shaunu! Mirkt

ash irgi butent tajp mastau tikraj truko to kazhkokio wyrishko mastymo, wiskas per daug romantishkaj, lyrishkaj patejkta… tuo labiau kaj narkomanu gywenime, ash tikraj nematau jokio lyrishkumo… :>

na ash nzh, galbut kai jis juos pradejo vartot tai lyrishkumas tikrai galejo dingt, galbut tada knyga daugiau tokios <kaip cia ishsireishkt> kazhkokios gal intrigos butu turejus didesnes, o kad lyrishkumas buvo kai jis dar nebuvo narkomanas, tai manau visai imanoma… juk visokiu zhmoniu yra, kodel negalim patiket, kad shitas zhmogus buvo meniskos sielos kol jo nepakeite shitas .sh…

na, kolkas aš šitos knygos dar neskaišiau, bet sekantį karta kai eisiu į biblioteką knygų, manau paieškosiu šitos…

labai objektyvi nuomone Juokiasi Juokiasi

nu jo… ;}

skaičiau…nebloga knyga, bet jei dabar reiktų ją atpasakot, būt vargo Drovus

skai2iau senokai ir ji mano nuomone Gerai

tai arba nelabai sudomino, arba skaitei nesusikaupus Labas