vai laukiam laukiam

blin, reiks pasukt sunenui, gal ikaitas Baisus

Xier znajit, man ant gatves visad tik uz nugaros brasletus Juokiasi Nu vuo draudziamus daiktus issimeceuj jo kaminskas as tai varrau su ideja gal pagelbesiu biciukui;-] minsiu pro virsu kue miskeliai ir kiti garazai kur servisai padpolni JuokiasiBeje nebutu jo mentai lupe nebutu shito kipiso. Pele ivaryta i kampa tampa liutu Mirkt

Beglys su patinusia akim i doktora panasus Juokiasi

Nakciau per langus sancona paleisk…

Labai tu mane matei…ar aš į visus panašūs,pas ką akis uzpista? Cha chaBet blia,taisyklė nr.1 nepalik ginklo be priežiūros.

ne, sunenas virsutiniam aukste, langai i gatve, tai sake nebera veiksmo jau uz lango

Suomi dar ir valdovu rumai evakuoti sake Juokiasi Žliumbia Juokiasi jo, narkomanas su kalasu i valdovu rumus varys pasikulturint Juokiasi tegu tabora evakuoja Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Žliumbia Juokiasi Gerai

Karoche… Ushviai liko nakvot… bo bbi davaziuos iki xatos Alaus tenka vartot Šypsena

Juokiasi

Bus diela jei pacanai ras ji pirmi… Tada kalasas dings be zinios Baisus

Varo i tabora pas man paliubomu Šypsena

rytoj vilnieciam nereikia eiti i darba Juokiasi

Siknasparnis plecia zona paieskos…

jaučiu to kalašo seniai jau neturi jis

Pasak L.Pernavo, policijos pareigūnai šiuo metu yra apklausiami, su jais dirba psichologai. Juokiasi Žliumbia Juokiasi

Pries minute gal virtuske nuvare nuo justu i pasilu ir fabu puse. Koki tai raudonai balta fanariu pasikabine. Lyg jis ce vienintelis zmogus butu. Dar galetu per kolonkes ta melodija pasileist su kuria fricai bombarduodavo JuokiasiBet ziuriu dafiga atitinkamu rozu i gatves islindo JuokiasiReik varyt pro ozo miskely kiaurai pravaziuot barygu takais Cha cha

Kazi, ryt i shule jeigu vaikas nenueis…pareisinama priezastis ar ne ? Dzonis rembo nx Cha cha

facebook.com/profile.php?id=100010776210192