vagyste is automobilio!!!

o ka zinai kas padare?

hmm…pamenu kai draugas pasidare vietoj mago stalciuka tipo, maga pakiso po sedyne, issivede laidus nuo snukio iki paneles, pasidare grazu stova tam snukiui ir viskas. Ta prasme vagis vietoj mago mato stalciu, ant paneles paprastas stovelis (i kuri dedamas snukis) o po sedynia ar kur ten kitur pasleptas magas.

Nežinau uzhupojauta… Nustebęs

tai jis tik “prailigilno” tuos laidus nuo mago iki snukio laikiklio? nes girdejau ne visi magai nori taip dirbti!:confused:

Nu nebent vagys bus labai kulturingi ir supras kad jiems jokios naudos is tavo daiktu Laimingas bet viltis durniu motina, teleloto - tevas Juokiasi

Jau ten apie tas vietas sukasi tie gaidosai, ten niekur nieko negalima palikt, ir mane kelis kartus ir pazistamus apvoge yra ne viena karta Kanda

man lygiai taip pat tik isnese uz zymei didesne suma Kanda

dabar,kai isiimi ,tai dar turi visam rajonui parodyti,kad nesiesi su savim,nes nipadielu gali ilisti itavo masina. krc,kiekviena vakara isiimu ant nakties,aisku ■■■■■■,bet ka darysi ,bolida prie langu laikau.

Jap…jis tiesiog laidus prailgino Šypsena O ko magui nedirbt ? Jeigu gerai sulituoji viskas, viskas buna gerai.

atsirastu knygos taij visai tada pzin butu… bet shiaip ar taip neatsiras… kita va shiandien kai paliksiu mashina taijrasteli paliksiu uz lango “knygu tik neimk nes dar reix man is ju mokytis”

O buna, kad ir nedirba. Geras sulitavimas svarbu, bet tai dar nereiskia, kad veiks. Nenumatyta grotuve tu signalu perdavinet ilgais laidais. Pabandyk tarkim sujungt 2 toliau nei galima esancius kompus i tinkla. Kad ir gerai sujungta bus, bet neveiks.

Man irgi praeita savaite pasidarbavo Piktas gaidziai! bande islupti shikna bet nepavyko, nes buvo gerai prisukta. Pasekmes: prasuktos abieju duru spyneles, subraizyta paneles apdaila, sulauzyti snukio laikikliai!

Tu tikras proto bokstas, nei ne tik maga bet ir kuprine palieki masinoje. As nieko niekada nepalieku, kad matytusi. Vagi gali suvilioti ir paprastas maximos maiselis ant galines sedynes. Narkomanai del dozes nesa viska. Mano masinoje magas paprastas kasetinis, uzsidengia gamykliniu dangciu ir atrodo, kad jo ten niekada net nebuvo, bet zinau, kad vagys irgi greiciausiai tai zino, todel nakciai visada maga isimu, o dangti palieku atidaryta

100% sutinku. Taip

Nu gaila gaila… geras tas tavo magelis buvo… Gerai dar kad iš bagažinės aparatūros neištraukė.

kita karta isimk maga ir padek ant kapoto - maga paims bet kokiu atveju, bet spyneles ir langai sveiki + nereikes antra karta braizyt breziniu ir laboru gynt. matricos px, atsishviesi nuo mergu Cha chabeje,netiek jau daug pirmam kurse tu laboru ir breziniu ŠypsenaPS dabar turbut supranti kad durnai padarei palikdamas maga, kita karta to nedarysi PPS as buciau isidejes maga i kuprine ir issineses kartu, bet cia tik as taip buciau dares… sekmes moksluose Labas

tai reikia padaryt ryte viena tema-skraiduole “Nakties kriminalai” ir ten pasisako visi, kuriem ka nunese, uz kiek, kur ir kaip o vakare uzrakint Cha chadeja juokas pro asaras Žliumbia

Gerai gera ideja aiksu liudna bet tai cia gerai sugalvojai as pritariu Gerai