Vagys

O kaip ishneshe? Langa ishdauzhe ? Nes vasara, man ten pat irgi ishneshe(narkomany jbnjePiktas )

aš kai vairuosiu šunį mašinoj laikysiu kad niekas mago nenuknistų. Cha cha

Musu aikshteleje tai per savaite viska pavoge, paliko tik boma ir pora kliuchiu. Tvora buvo medine, o netoli kaimas, tai jie ir ishneshe viska kas dega Piktas

Nu mano Sandi tai sustabdysTaip Kaip nekaip, o pats Kalashnikovas mokyno Kietas

Del tvoros tai nieko sauCha chaCha cha
o del sargo namu, tai spanielis loja ir net putojasi ir kai mes namie ir kai vienas, bet seip nekandaCha chaCha chaCha cha

cia tai visai Apakęs idomu ko zmones negaletu pavogt Nekaltas

Man ir tas pats,ziuriu jau mano basendzis stadijone…Baisusakes galvojau numirsiu ,ka vel teks iki Vingio pedinti

niu tuoj ir soliuka ant kurio rukei dalim ishardys…kita karta zhiurek kur sediesCha chaJuokiasi

Baisu Vasarą mašinos salonas net per kelias minutes labai įkaista, todėl taip darydama kaip minimum rizikuoji šuns sveikata. Vasarą jokių šunų palikinėjimų uždarytoj mašinoj Kanda

O atrodei tokia padori moteriškė…
ApakęsLiežuvisJuokiasi

Tai va…Cha cha
O mano Lora tai tikriausiai vagis isgasdintu savo noru pasokti Cha cha Ale labai sokineti megsta BaisuCha cha

o kas cia nepadoraus???
nu tiesiog prisedo parukytiNekaltasCha cha

O tu zhiuriuApakęsApakęs varda pakeitei???Apakęs

permainos gerai Šypsena

O mano Taigucia loja kai mes namie,o ypac kai as gristu(prie tevu loja,atseit "as saugau,duokit ka nors sakanaus&quotMirkt o kai nieko nera tai tyli,darem pravierka…Gudrauja.Molodec Laimingas

Siais laikais bevagia viska ka randaŽliumbia
Itariu,kad mano akinius nusvilpe per 5 minutesNekaltas
Pasidejau trumpam ant garazo palanges ir nulekiau i namus keliom minutem kazko atsinest.Griztu-akiniu neraNeIr liudnaLiūdnas ir siutas imaKanda

jomajo…

TaipTaipTaip tik uzsisuk ir ba ba Baisu

Toks jau gyvenimas