va

StinkHole, ta pati Juokiasi

Lina >> jau dek nauja foto Valio

Uždenk pirma šapokliakas Piktas

dabar jusu eile det Cha cha Linksmybės

ok Tūsas

Gerai Laimingas

Aš nebeturiu padoresnių Užsispyręs

lina turi PADORIU Gerai Kietas

kaliausia, nesilauzyk Cha cha

Subinės fotkę dėt? Skaitau

dek Taip ivertinsim Cha cha

klausyk, o kodėl tu išvis talpini čia nuotraukas? ar esi eilinė buka manekenė, kurios per didelis komunikabilumas ir protinės veiklos trūkumas verčia ją ieškoti kompanijos netikėčiausiose vietose ir tarp didžiausių nevykėlių? aš suprantu visokias savivertės neturinčias apybaises paaugles, kurios stengiasi įgauti pasitikėjimo besimėgaudamos debiliškais apgailėtinų noliferių komplimentais, bet tu, blemba, negi nesupranti esanti graži be viso to? arba, žinoma, esi vadinamasis klonas ir tuomet man tavęs dar labiau gaila. no offence, tiesiog smalsumas.

wow!

scatterbrain, na, visu pirma as niekad nededu savo foto, tiesiog cia kvailiojom ir tiek - “gaivinom galerija” Šypsena beto sita galerija ir yra tam, kad galetumem kelti nuotraukas, juk taip? Šypsenatikrai neturiu ko isizeisti, tiesiog nesusidaryk klaidingo ispudzio nepazinodamas zmogaus nei apie mane, nei apie kuri nors kita Šypsena

žydelka feministė išlindo Pavargęs

o ka sunku idet savo foto? ar baime kad sukritikuos?

buoba turi būt ne pagal išvaizdą vertinama, o graži buoba turi jaust sava vertę i su nevykėliais nešnekėt Žvaigždė