va mano zaislas :)

Sveikinu Gerai Mirkt

imam visa komplekta Taip

Grazus pirpaliuks Gerai svejkyju! (nenugriuk tik)

reiktu dar prie pirkinio nupirkt kostiuma ir batus lakinius Mirkttokiai zuviai pirkt moca tai tikrai besmegeniska mintis Mirkt paskui bus teveliai uoj mano dukryte oj Cha cha… !

nieko ypatingo

Gerai Gėlė

Mrg> nepadlyzink Šypsena

puikumelis,akis net sunku atitraukti Šypsena

viskas cia gerai. 50cc, sakyciau, puiki pradzia Geraiir siulau nereaguot i tupas zinutes Mirkt

Viskas cia ciki Mirkt

Y netavo reiklas patarimai graziai panelei jeigu ka nepadlyzinu niekada man to nereikia mane uz kitus dalykus myli Cha cha

O cia kazkas apie meile kalbejo pries tai ? Cha cha VISI zmones turi savo + ir - taigi…

Myliu

princesse ir velnias Cha cha kaip princessei Flirtas tai butu nieko toks rozines spalvos kad butu ir su pukinem rankenom Laimingas p.s. nupirkit dar tevams motociklus ir bus visa seima… o siaip supah Gerai

MrG> nesiteisink, blia Cha cha Cha chaEDIT: TS verciamas i Tupas Statistas Liežuvis Cha cha

tai ka,…sveikinu kad turi toky mota Gerai,linkiu negriut,ir netampyt tevu nervu Mirkt. bet man nlb patinka “blondy+moto/auto”.

gi 50cc! Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi PWnTT, ji jau ne pirma menesi berods sekmingai vln mieste vazineja Mirkt be to, balastai imami tik tada kai jau pakankamai gerai mokama vaziuot motociklu Mirkt o sita rs ji tikrai atkels, jis tik 90kg tesveria Tūsas

Beliko kvailiems tevams vaikui ligoninej vieta rezervuot

kiek jai metu? gyvenime tokio amziaus savo vaikui moco nepirkciau, pyrdos ir tos butu per akis!