V&E Poilsio kambarys. OT pašnekesiai prie kavos... o gal prie alaus....

kaip sia nakti miegojote??? ar pasiruoses darbui? Šypsena

Kava Niam niam

Jau isivaizduoju kaip sedziu “Double coffee” ir geriu kapucino Šypsena Kavabet atsitokejus ziuriu gi kad esu darbe …

kadangi daugiau priestaravimu siai temai kaip ir nemaciau, o poilsio reikia visiems. Si tema kolkas liks.

Gerai ir brendzio prie kavos Taurė Gerai

ta proga pasitarima reikia organizuoti gal aptarti artejanciu svenciu reikalus Šypsena

…mano darbas=mano laisvalaikis…cia galiu isgerti arbatos su savo biciuliais, mokytis, ieskotis info savo individualiems poreikiams…kartu dirbu…tikrai neturiu kuom skustis… Ne

Va siandien pristatysim ataskaita, tai bus Kava+ Taurė Taurė TaurėTūsas

ir kur cia taip buna?

pavydziu baltu pavydu… Šypsena

daug ka jai rimtai ka nors galit pasiulyt tai cv galiu atsiusti patirtis klientu islaikymas ir informavimas mokejimu kontrole skolu surinkimas pardaimu vadybininko o ko nemoku greit ismoksiu Mirkt

…cha cha…aukslo gyslele…

Tipo vyšybala 2x2 ? Cha cha

Alus oi… Kava Niam niam

labas rytas Šypsena

nu ne Nekaltas Nekaltasskolu administravimas Cha chavisiems geru darbu Mirkteinu Kava

tu darbe taip nejuokauk… Juokiasi

…na o jei darbas tiesiog reikalauja vien… Taurė Taurė Taurė…tokia darbo specifika… ???Juokiasi

virsininkai vs darbininkai: kai uztrunku ilgai, as letas kai mano virsininkas uztrunka ilgai, jis isigilina kai as kazko nedarau, as tinginys kai virsininkas nedaro to paties, jis perdaug uzsiemes kai as kazka darau be pasakymo, stengiuosi buti “protingas” kai virsininkas daro ta pati, tai iniciatyva kai as prasau virsininko, tai zyzimas kai jis praso savojo virsininko, tai bendradarbiavimas kai padarau gerai, virsininkas nepamena niekad kai padarau blogai, neuzmirsta niekad taigis isgerkime skanios rytines kavutes i sefuku sveikatele Kava Tūsas

taip ir turii buti Šypsena