Užkandžiai prie alaus

Yr tokios rukytos desrytes - alaus cigarai. Galima naudoti ir kita gera salto rukymo desra ar kumpi. Mano favorites.
Kolega kazkada prirode rukytus vistu skrandelius. Pageidautina tik pasudyti, kas nori - gali pasildyti mikrokrosnelej - irgi tinka.
Nu, o is "biudzetiniu" uzkandziu geriausi "Doratti" cipsai is Maximos arba kepta duona su cesnaku Mirkt

O as prie alaus visada valgau zuvi Alus Alus Alus Alus

…labai jau daug kaulu ten, tiesiog sepetys, va eserys ar starkisLaimingas

[quote]neseniai atradau- ,boso, skrudinti kukuruzai su prieskoniais,nes ilgai valgosi ,gerai lenda ir nebrangusKietas

heheh bet juos valgai max 1-2 kartus poto bewrus pasidaro. Dar nieko dalykas prie alaus rukyta Kiaulė rozetė(šnipas) be kaulo

Geriausias uzkandis prie alaus susales i leda snapsasNekaltas

Prie alaus visai skanu vytinta jautienaGerai
O siaip prie alaus bokaloAlusdar vienas bokalasAlusAlusir darAlusAlusAluso paskui viskas skanuGirtas

Ragas.Pirmas penkias žinutes perskaičiau ir seilės tekaŠypsena
Fokačia tai gerai jazze,berneliuose labai gerai zirniai su kiaulės koja,o HBH tai duona nemirtinga su suriu.O siaip tai belekas tinka,tik ne žuvisNe
Ir taip.Pradžioj suvalgai,paskui užgeriŠypsena

Pistacijos arba traskuciai,o jei ausyciu yra tai kaip desertas;

Kepta duona su suriuNiam niamskaniausia ir paparasciausia.

o man skaniausia prie alaus surio pirstai, kepinti riesutai ar kepta duona…Gerai Gerai Gerai

LabaspauzkandziaukimTaip

sudyti kepinti riesutaiTaip
duona su cesnakuTaip
gurmanams desra virta alaus sriubojeNiam niamNiam niamNiam niam
o siaip jei jau labai greitai tai Alus+Kietas Taip

Skanu kepta duona su cesnaku, suris, cipsai, zirneliai su spirguciais, vobla, rukyta zuvis, rukyta (virta) kiaules ausis ar uodega…

Kepinta duonele su cesnaku bet paskui baisoka prieiti prie drauges

ner geriau kaip rukyta zuvis mmm… ;] megstu labai juroz eshery ;]

Kepta duona su suriu HBH`e…nieko skaniau neraŠypsena

Sveiki. Regis niex neparase, kad labai skanu yra parukyti vistienos kakliukai!!! Nusiperki pakuote ir visa vakara gali zaist, kol juos isciulpi, kaip ir vobla. Visa kita uzkanda baisiai greit sueina. Draugas rekomendavo vistienos sparnelius, bet man nepatiko, per daug riebu. Siaip as griauziu viska kas cia buvo siuloma, svarbiausia, kad butu daug AlusAlusAlus ir geru draugu Gerai

Man asmeniskai patinka rukyti skrandukai; taip pat labai skanu, bet pas mus nera tokie is surio rukyto ir sudyto padaryti makaronai, kurie suristi i mazgus( kas buvo Slovakijoje turi juos zinoti ).

as nenoriu ikyret, bet buvo jau tokia tema kazkada

kažkaip apleidot užkandžių prie Alus temą Kanda priekaištai dėl prikeltos senos temos nevež Ne Cha chataigi, man patinka vytintos plekšnės (dažnai pasitaiko su ikrais, tik kad didelių sunku užtikti) Taip, o vat šalto rūkymo tai jos nerekomenduočiau, geriau jau tada š/r karšį, džiovinti sūreliai, chili (pačio pasigamintą) arba duodamą kaboke “Židinys” pavadinimu “Laumės bučinys” Gerai, rūkytą ir apkeptą karką Niam niam, be abejo “lobijo” (gruzinų virtuvė - pupelių košė, paruošta su xmeli - cuneli žolelių prieskoniais) bet po jos rekomenduoju miegoti prie atviro lango, o dar geriau gamtoje Juokiasi na ir žinoma vytinta mėsa tipo sudžiuko, basturmos ir pan. Skanaus Labas