Uzhsidirbineti perlus ar

Vat paziurekit veikeja “-stogas-” jis yra bukas, bet cia jau toks gyvenimas. Jis tikras perlu rinkejas, idemiai sekant jo kurtas temas gali gretai isaisket kokias nesamones raso. O tikslas surinkt kuo daugiau perlu.

Man paciai tai nusispjaut, kiek turiu perlu ir uz ka juos gaunu…Ir siaip nepykstu ant perlu rinkeju…Taip kad manau tai nera tokia didele problema - jei jau zmogutis mano, kad perlai padarys jo gyvenima geresni ir turiningesni, tai tegu renka sau i sveikata Laimingas

as tai pardavineju perlus

Ne del perlu as gyvenu NekaltasUz perlus nieko nenusipirksi Nekaltas Ne

o tu cia ta tema kurtadamas irgi perlus uzsidirbineji? Cha chair tik del to kuri? Cha cha

nusipirksi statusa Cha cha

eik ieskok durniu kur nors kitur Juokiasi Juokiasi

Geraiar Blogai?va cia tai klausimas… Baisu

na ne, nedarau taip… Jeigu tema neidomi, ar neturiu ka ia ja atsakyt tikrai neikad neatsakineju…

nea…floodas Blogai

niu kad man nera jokio skirtumo buys ju ar ne… juk as dalyvauju forume, o ne perlus dirbu.

neturiu ka parasyti - tai ir nerasau. ner cia ko bereikalo klaviatura maigyti Nekaltas

tu teisingai darai kad nerashineji nesamoniu Taip bet perlai irgi geras dalykas Taip, bet jei tie perlai yra uzdirbti nesaziningai tai tada Ne

O šitą temą kūrei irgi kad perlų gautum? Nekaltasne…

statusas… Taip Cha cha

as dar biski pafloodinsiu iki geriausio banginio statuso… o siaip kiek matau pati/pats (neatkreipiau demesio kieno kurta tema) Šypsena irgi galvoji apie perlus matos… Šypsena ech… nors jie nieko nereiskia ir tas statusas nieko nepasako… nebent ar daug prifloodines ar aktyvus esi… cia jau nelabai ir nuspresi… Šypsena

saudyt flooderius;P~

tai taip jei rasho samones tai wiskas ciki Taip

isiwaizduoju Taip…kai kuri laika cia pabuni, ne tas galwoj tada pasidaro…

jai labai norėčiau perlų užsifloodinčiau dienoraščius, niekada nerašau į temą, kuri man neįdomi Nekaltas