Utah

Ne nosi uzriete- tiesiog cia forumas- o tai reiskia, kad kai kurios smulkmenos iki mirties aptarinejamos Mirkt Nereaguok i viska taip jautriai Šypsena

danas Nesiruošiu nei vienos foto traukti iš neto ir dėti i čia jau 10 kartu matytas, o jei jus galvojate kad šita foto iš neto tai jus man tokia pačia raskite Šypsena

Elusive_Star Aš suprantu kad čia forumas kad čia virtuolius pasaulis, bet tu pabuk manim atėjai pasidomėti kaip čia dėl išvažiavimo viska per paieška ieškojau temų žiūrinėjau viska kaip priklauso kad tik viskas gerai butu o čia ras viena klaida padariau ir visi dabar jie prikiša po 10 kartu nu ir kaip man jaustis ? Nekaltas

Officer, matai, kiekvienas nori, kad tu klaida pastebetum Mirkt Nesijaudink tu cia taip Šypsena

tokios pacios prasei? Visu neperziurejau, bet panasiu yra: images.google.com/images?q=newspaper%20rock&hl=en&lr=&a mp;rls=GGLD,GGLD:2004-36,GGLD:en&sa=N&tab=wi

Žymesnes vietos visada bus foto ir nete ne tik pas mane čia kas be ko bet tu tokia pačia surask Laimingas

Ok, ok, officeriuk - mes tikim, tikim Taip LaimingasO kodel pats negalejai pakeisti uzrasa? Dar kitas bug’as? Pavargęs Nežinau

Ir dar - chebra-> Bučkis Apkabinimas ← isakymas Mirkt Cha cha

Apkabinimas

DarPo1 Su mielu noriu bučiau ta pačia diena paketas Taip bet jei keisti nei per nauja foto įkelti nelaido Nežinau

Siulau rasti Ultra_Blogiecio tema Pageidavimuose/Pasiulymuose ir parasyk Bites+ adminams apie sita reikala Drovus… o nepamirsk musu visu Apkabinimas Mirkt

DarPo1 Čia taip gerai prie foto nemažos diskusijos Laimingas o šiaip pamiršti nesiruošiu ir eiti toli nesiruošiu Girtas gal rasim ką nors naudingo Nekaltas nes rimtai ruožuosi važiuoti iš LT tik dar gerai nežinau kur trauke link US Kalifornijos ten kur nors Nekaltas