USB nokiai3200

NU dar buvo com laidas uz 20 ar kiek ten bet US pirkaw jo apzejau visur vienodaj kainuoja Taip

tai tas com laidas kiek prisimenu prie modemo jungiasi taip?

As nzn nepirkau jo nes sake USB greiciau ir paprascew yra taj nzn Drovus

aisku o su programa tai turejau opm kazkokia versija, tai instaliavosi normaliai tik tuo metu neturejau laido kad prijungti tel, o siaip visai suprantama ir paprasta programite

taj man pvz gal net nereiktu to CD?Atsisisiuti opm ir instaliuoti ja ir vsio?Bet seip zejau taj ten CD ir yra ta programa ŽliumbiaAs takia zalia nieko nesuprantu Drovus

tai ko tu nesupranti?, prijungi kabeli prie tel ir prie kompo, instaliuoji programa, ir pirmin, ziuri kas gaunasi Cha cha

As tajp ir darew bet neisejo…

Tai reiks tada palaukti kol as laida nusipirksiu ir issiaiskinsiu kaip veikia Cha cha, arba man paskolink laida Girtas Cha cha

Gal, kas zinot: O su Bluetooth eina is mobo i PC fotkes perkelt ?

Va as jau instaliavau PC suite ir opm2 taj ka daba daryt? Kaip is mobo fotkes perkelt y kompa? Šypsena

Visu pirma instalini draiverius is cd kur buvo pakuotej, po to ikisi ta laida ir usb kompas pats turetu suinstalint ka reikia, o tada jau programa su kuria naudosies, man labiau patiko OPM, bent jau ja man daug lengviau naudotis, ir ji turi daugiau funkciju! P.S. Pas mane laidas DKU-5, nzn ar su kitais laidais taip pat

nuM_b as va isnaujo instalevaw tika taj GeraiViskas ok Tūsas Apkabinimas

dw gal kas zinot saitu nes as nerandu nemokamaj atsisiuti o lb noriu jua siandien turet atsisiuntus Tūsas Šypsena

O ka tu nori atsisiust?

Noriu visokiu paveiksleliu ir poly melodiju,dar jej ymanoma zaidimu Niam niam

Nu nzn koks nokia3200.tkNokia3200.Tinkle.Lt

Cia gal nelabai i tema, bet ar eina N3200 pajunkt prie kompo, taip, kad galeciau per kompa wap puslapius atidarinet? Ir dar, kokiu yra zaidimu siam tel, kad per neta galeciau su kitais zaidejais zaist? Zinau tik cannon tournament, o daugiau?

As kaj pirkau taj zaidimaj: Virtual me ir Bounce Šypsena

turiu as ir noske 3200 ir laida ir programa Angelas

Ir ka tuo norejai pasakyt kad turi?