Upgreidas kitu kampu

maladec tėvas varo, neseniai dar su betmenu raižė, apie F10 klausinėjosi, o čia pyst jau taycan Gerai Gerai

Tai gal pabegeliams namukus tiekia,ar patalynes skalbia, pyst ir yra.poršakas

Taip iseina Robi, kad is cigariuku geriau iseina nei is keksiu Cha cha

Man bliamba kazkoks saugiklis uzsikirstu pirkt 7m masina uz 45 kasTnius Apsvaigęs

Doktors, bet jeigu bmw, tai tiktu ir 20m ane? Šypsena B12 pvz

Neee, man labiau tiktu dideles dirbtuves uz 5 kuvalkus pasistatyč ir kokia bmw be stogo uz 3k. Gyvu kebulu ,tik tokia padulkejusia Taip Cha cha ardyč, plauč,poliruoč. Niekaip neisbandau poliruoklio naujo PiktasNorejau pasakyt,kad nesciau i dilerine tuos 45 kuvalkus ir biski lYzinčiaus.

Doktors, tu per smulkiai mastai (garaziuks uz 5, bmw uz 3- cia kas, prefl siuksle??!), reik mastyt placiai, uz daug $$$, tu gi bangoj!

Su longu panamera lakstes,ir gale gatava veziojo Cha cha tai gale super su mano ugiu Šypsena

Super, nes gatavas buvai Cha cha

autoplius.lt/skelbimai/bmw-m4-3-0-l-kupe-coupe-2021-benzi nas-1 7692909.htmlNu bet ir baisi sita 3er serija. Realybeje dar prasciau ziurisi.

Maciau gyvai ir is arti m4. kosTmosas,nebuvo zmogaus kuris neatsisukes neziureti.

Į Nisaną,su ratais iš dujų balionų, irgi atsisuka. Pirštą prie smilkinio pasukiot… Cha cha

dr, nu bl. Man 5gt nuotraukoje atrode negraziai per pristatyma, gyvai vaizdinys tiko. Sitas 3-iukas ir nuotraukoje baisus, ir gyvai baisus. O kad atsisuka, tai nebutinai is gero Šypsena Aisku skonis draugu neturi, bet nu ne ant tiek Cha cha

Plius1, aisku tas priekis toks kitoks nei priprate matyt. Bet bliamba ,as vien del to priekio pirkč Cha chaRemigi Cha cha

Gyvai tiek M4, tiek M3 Myliu Gyvai geriau, nei foto.

Tai cia ta parduida gal kur sudaužė per test draiva valakampiuise?

Mr spesi iki ryto ispusti ar vel vergai pranes Cha cha

pasteboard.co/eycwBwYgav6E.jpg Cha chamoralas: istorija ir geografija mokytis reikia blt, kad zinotum kur ir ant ko batona trupini Špyga

Cia naujausia Primera?

Po paskutinio dizaino atnaujinimo primeros pavadinimą teko laidoti Cha cha panaśi istorija,kaip su Scorpio,o ir dizainas panašus, tik vienas nusibaudė save ~ 10 metų anksčiau Juokiasi