UPETAKIAI ant TVISTERIO!

Logiskai turetu kibti-nes pagautuose upetakiuose rasdavau prarytu varliu,slieku,praktiskai nepagavau ant gumos nei vieno,visi pagauti arba vobleriu arba Mepsu.Vot tokia mano praktika.

Siap zuvis plėsri tai manau turėtu kibt ir ant gumos Mirkt Taip

…masciau masciau, bet niekas siandien nesigalvoja…kitakart parasysiu Cha cha…nera ikvepimo siandien apie gumas rasyti…bet gaudes ir pagaves esu Taip…o del upetakiu irijimo tai kaip cia pasakius:pastebejau, kad buna dienos kai jie tikrai ryja iki shiknos (kai maitinasi aktyviai), bet buna labai daznai, kai upetakiai tik islenda is uz nuosavo akmens pora trejeta kartu spjauna i masala ir vel gryzta i savo teritorija…tokiu atveju jie labiau savo “spjaudymais” tik veja lauk isibroveli, siuo atveju masaliuka, nei nori ji suvalgyti…tokiomis dienomis daznai upetakiai pakimba uz ziaunu ar uz smakro…

Esu bandęs ant gumos,bet visiškas 0.Sukriukė ir vobleris geriausia tam reikalui Gerai

as gaudes su antrukais ir gal tik viena karta irijo giliai ir tai jau imamas mazyliai man gumos negriebia ga bijo?vasara be sansu ant gumos manau tik ziema ar rudeniop pries nersta.

Del irijimo. Viens tulas man aiskino,kad tas paleidimas mazu tik zuvies gadinimas.Upetakis tik pabuvo ore ir papus vercia.O jei dar voblerio abu trisakiukai sulindo,tai galima ir nebepaleidinet.Padariau eksperimenta.Pagavau viena apie 20 cm ,uzkibe buvo du kabliukai trisakio,atkabinau gan greitai ir paleidau i toki uztekeli,susidariusi nuo potvynio,kaip puole jis i tariama laisve…Sansu istrukti beveik nebuvo,nebent persoktu per medzius.Vakare ejai atgal,upetakis visai nerode noro gyvent ir plaukiojo aukstyn papais-isgriebiau,a jis jau net sustinges.O as net ranka paslapinau ji imdamas… Nuo tada labai mazu masalu nebenaudoju,nes ant didesnio vis yra sansai,kad kibs didesnis. Visokius mazus voblerius tipo bite su vienu trisaliu ant galo padejau ant lentynos,nes kiekvienas kibimas Ignoruoju

kiek bandziau ant gumos, kibimu tikrai nemaziau nei ant voblerio. blogumas tik tame, kad atsibosta pastoviai naujus riperiukus risti, nes masalo palikimas ant kas antro sieksto

del paleidimo: upetaki ir bet kuria zuvi paleidziant reikia “praventiliuoti” ziaunas, kad i jas papultu deguonies. Jei ileidai i kazkokia uzsistovejusia bala, kurioje truko deguonies, tikiu kad nudvese nabagas. Negalvoji kad jei visi pagauti ir paleisti mirtu, upe plauktu desimtys papais aukstyn?

Upetakis juk tekancio vandens zuvis. Arba turi but koks nors saltiniuotas intakas. O jeigu paleidai i bala, tai nieko nuostabaus kad kita diena ji radai jau gatava. Karta pasigaves upetaki bandziau i savo pratekancia senvage parsinest, tai 10l kibire upetakis neistempe nei 3 min, o buvo uzsikabines tik i lupos krasta. O guminukais tai nelabai pasitikiu, o gal as jais gaudyt nemoku. Kelis kartus pabandes vel grizau prie iprastu masalu.

Mūsų margieji upėtakiai puikiausiai prisitaiko ir gyvena dumblėtuose tvenkiniuose, kur menka srovė yra tik “vagoj”, Su spiningo meistru Pedru ten jų sugauti tikimės ir sugaunam beveik bet kurioje vietoje, nes upėtakis, gyvenantis tvenkinyje, dėl deguonies poreikio turi nuolat judėti, Tai patvirtins ir AntiE, kuris taip pat gali pasigirti praktika gaudant upėtakį stovinčiame vandenyje,

bet prisitaiko palengva, t.y. kazkuriuo metu jis patenka i senvage - gal budamas mailium ar pan. o kabliai zhabtuose tai jau sioks toks shokas, plius vandens temperaturos ir deguonies kiekio pokyciai, taigi staigus aplinkos pakeitimas padaro savo…

į tvenkinius upėtakiai traukia kai “išauga” savo upelį, taip pat maisto stygiaus genami Kietas

Taip, upėtakininkai irgi ne iš gero gyvenimo žuvauja tvenkiniuose…

tu teisus 100%, tep mes “ten” šaudom du zuikius Mirkt

nu nzn as kadangi naudoju5-7cm voblierus ir ne mazesnio ne 2nr sukriukes kazkaip tu mazuliuku nedaug ir pasikabina,aisq kartais bun bet retai ir paprastai neskubi traukt tokio jie ir nusipurto,tai viena,o antr manau jog maza guminuka jie itariai ir atsargiai ragauja todel man jie uzkibdavo tik uz lupos…cia tik mano nuomone ir pastebejiai, pvz siemet zieminiai upetakiai kibo ir ant gumos ypac kakavos su juodais taskais.man ziema kazkoks nestandartiniu masalu metas pagaunu ant gumu ir ant vartikliu,nors kitu laiku tik voblieras ir sukres… Nekaltas nezinau kodel…o del stovincio vandens tai faktas kad margieji gali jame gyventi, bo pats uztvankose esu pagaves ne viena ir tikrai ne pati maziausia upetaki… Nekaltas Nekaltas…nu fig znajet… Nekaltas

gyvenimas geras ar blogas cia nipriciom Taipnes tos vietos vietalos visad viliodavo laimikiais, kai baiges kuojos, eseriai,lydekos, prasidejo upetakiai Taip

ech pavasarelis pagaliaw upetakiaicias pakvipo bet tik nea ant tvisterio Apkabinimas Laimingas

aisq ne ant gumos, bet kai nieko griebt nenori margieji,tada bandai viska,todel del viso pikto pas mane kisenej visad yr mikruskiu keletas ir vartikliu,maza kas…dabartiniu laiku geriausiai dirb man voblierai, bet siauri ir ilgi,vangus, agresyvesniu dedu mazdaug nuo geguzes pabaigos… Nekaltas…nu fig znajet… Nekaltas

as irgi ilgais zuvauju tuos lenktus dedu biskis velew seip ta ziema man dziakson ir salmo viena kovine spalvele yra Mirkt Laimingas

Ar dirbi pirmadieni?