Ukraina: Pripete (Černobylis)

Nesipykit, eikit mushtisCha cha tarpkitko ciaŠypsena

ieskojimams: Na, kad myte nebuvai (o jame, beje, buvo labai nemazhai diskutuojama apie shita tema ir jos detales), tai chia dar nieko, tai suprantama ir pateisinamaLaimingas Tachiau zhinai, ash vis delto supratau viena paprasta dalyka - Tau tiesiog reiktu kada ne kada priminti sena, berods, kiniechiu pasakyta minty - “vienas lauke ne karys”Drovus

aha,teko girdet apie tai.girdejau, kad turi idomiu minciu, ypac su ziniasklaidos itraukimu, bet visvien lieku prie savo minciu. man idomu,kaip tu savo prasyma leidimui gaut motyvuosi: norim pasivalkiot po radiacija uztersta zona? jei gauni leidima, daugiau klausimu nebelieka, galima ten varyt, kad ir rytoj. bet netikiu, kad ji gausi. visi ten pabuve zmones arba vykde savo tiesiogine pareiga(mokslininkai, plovejai ir t.t.) arba turejo gerus rysius, tos pacios panos, kuri ten varinejo, tevas mokslininkas, zurnalistai irgi turi savus rysius ir t.t. niekaip nepavyksta man i ta terpe ipiest taves su komanda. parasyk i ukrainos vrm ir pasidomek del leidimu. kai gausi atsakyma su gavimo tvarka ir reikalavimais, tada ir pakalbesim.

Kas link zurnalistu, tai mano tevas juo jau yra 15 metu - siuo metu vadovauja porai respublikiniu radijo stociu. Is kitos puses - pazystu asmeniskai kelis LRyto grupes zurnalistus, viena KaunoDienos. Savo tevo pazintis as nutyliuNekaltas Taigi, ce budas Nr. 1.

Budas Nr. 2: piniginis. Pinigai, kaip zinia, atrakina visas duris - tame tarpe ir y PripeteMirkt Ir yra dar daug budu, tiesiog as nematau prelegentu, kurie butu geranoriski bei objektyvus kritikuodami ir vertindamiAngelas

BigHead’as turi dideli entuzizma ir teva zurnalista. Reiskia leidima jam gauti yra kapeikos. Taip

Bh jau daug parasiai Liežuvis siaip kaip suprantu tokio kelione reikia ruostis pries kelis metus Liežuvis tai parasyk ka jau padarei, kaip pvz kaip nusipirkai prietaisus, suradai draugus is spec snazo, kariskiai atsiunte geriausia masruta tarp postu? Cha cha

Sunstepx: Matai, kai bus sukomplektuotas unit’as, tada ir reix rupintis tech. klausimaisDrovus

ei BH imho tai pazintys gerai, bet kiek tavo pazintys su Lryto zurnalistais tau pades nezinau. matai pats zurnalistika studinu ir tokias pazintis pats turiu. o tavo tevelis zino apie plana? ka mano? gal galetu padet?
apie pinigine puse, tai is filmu turetum zinot, kad tokie dalykai itin brangiai kainuoja. tai gal meeeta rengiam kokioj turtingoj saly ir, kaip tikriem lietuviam dera, padarom tos salies nacionalini banka? tada turesim pinigu papirkt visus kontroles postus!!!
beje, pagalvojau, kad gal nieko butu su tavim varyt ten. butu zurnalistinis tyrimas is vidaus.
jo!
cia oficialus mano prasymas priimti i komanda!

tik realiai but gerai zinot, ka padarei su organizavimu ir kada preliminariai kelione planuojama, nes tai, jei spesiu iki jos apsivest, tai tada, sorry…bet negalesiuLiūdnas

ieskojimams: Matau kad mano Tau geranoriskai primintos kinieciu minties Tu nesuprataiBlogai Neesu forumo pareigunas, taceu raginu Tave baigti savo precedento neturincius sapaliojimus ir primenu, kad sioj temoj/forume demagogai niekad nebuvo pageidaujamiDrovus

gerai gerai. parasiau saipydamasis, bet mano klausimai buvo rimti. kiek tau realiai pavyko suorganizuot keliones, kiek komandos jau turi. as pasvarsciau ir tikrai noreciau prisidet. tai del to ir klausiu apie organizavima, nes reik zinot bent preliminaru laika.
tai ar yra dar laisvu vietu?

Nu ka, zodziu - is kur pirkt visa yranga bei ekipiruote as jau issiaiskinau. Teorine daly galima issiaiskint IAE & KTU. Treniruotumemes miske. Turint komanda pradeceu rupintis remimu, informaciniais partneriais ir leidimais bei vizom. Yra 2 nariai is 6.

Ar mes galime tiketis jog kelione bus siais metais? Ar kitais? Liežuvis

ir kiek tavo skaiciavimais atsieitu iranga?del vizu, tai rupescio ner, nes ukrainieciai geranoriski ir neseniai patvirtino nauja tvarka,kad vizos nemokamos ir laisvai duodamosŠypsena
Sunstepx gera klausima uzdave.
del leidimu dar nesidomejai?

ir kodel treniruotes miske?
gal geriau tiktu kokiuose apleistuose pastatuose?
juk kiek suprantu keliaujama butu keliais, kurie yra daugiau ar maziau nuvalyti ir nuplauti.
paskui po miesta ir pan.
ar ka nors praleidau?

Dzhiugu, jog pagaliau prasidejo ydomios kalbos bei objektyvus klausimaiMirkt
Bandysiu atsakyti y chia uzhduotus pastaruoju metu klausimusNekaltas

  1. Kiek atsieitu yranga?
    Naujas dozimetras (AKA geiger-counter) - apie shimtas euru (perkant kad ir ish ebay.de - norint, galima nusipirkti ir Lietuvoje, mano manymu). Juk tai civilinis prietaisas, neturintis praktishkai jokiu paslapchiu ar pan.
    Plius kita butina yranga, kuri nenaudojama standartiniame autostope - tvirti kelioniniai batai storu padu (kuo tvirtesni ir kuo storesniu padu tuo geriau, kainuoja minimum apie pidisoka), shvilpukas (komunikacijai, apie pitaka), tinkliniai marshkineliai (oro tarpo tarp drabuzhiu sukurimui, apie chiarva), shalmas (manau net nereikia sakyti kam reikalinga), pirshtines (nuo ydreskimu, ysipjovimo, pageidautina kevlarinio audinio), galingas, hermetishkas bei tvirtas ir negreit "sedantis" prozhektorius (rekomenduotina "Mag-Lite", bet jie nepigus), po penkias shviechianchias lazdeles (objektu pazhymejimui, orientacijai, ertmiu apshvietimui, vienos kaina - 3.5 Lt.), aerozoliniu dazhu flakonas (kazhkas apie dvacoka), gertuve (dar koks dvacokas), respiratorius.
    Zhodzhiu, gali primesti kiek visa tai kainuoja - vienam zhmogui viska (imant pigiausius varijantus), galima susipirkti ir uzh tukstanty litu. Na, dar plius leidimai - kiek jie kainuos (jei kainuos), ash tiksliai pasakyti negaliu.

  2. Del vizu - nezhinojau kad nemokamai galima gauti. Jei taip yra ish tikruju, tai tuomet tikrai liuksLaimingas

  3. Del leidimu dar nesidomejau - vienaip ar kitaip taigi dar per anksti, manau jog tai turetu buti vienas paskutiniuju akcentuNekaltas

  4. Treniruotes mishke todel, kad mishke nepadarysim vieshosios tvarkos pazheidimu, po pastatus mes vaikshchiosim ne itin daug - nors daly treniruochiu, zhinoma, reiktu atlikti ir pastatuose.

  5. Keliausime mes, zhinoma, keliais - tachiau ne vien jais. Juk kartais ir noresis prie kazhko archiau prieit, kartais ir y kokia ydomesne vieta pasuksim - zhodzhiu, kadangi tenais dar buves neesu, apie tai kol kas galima tik spelioti.

  6. Ekskursija vyks, mano paskaichiavimais, tai tikrai niekaip ne ankschiau kaip shiu metu vasaros pabaigoj - o jei viskas uzhsites, tai gali ir taip nutikti, jog viskas realiai tik kitam pavasariui nusikelsNustebęs

va todel ir sakau,kad leidimai svarbiausia. nes net neaisku per kiek laiko juos isduoda ir kiek kainuoja.

manau leidimais reikia pasirupint pirmiausiai. kokia prasme rengt kelione, jei negalesi varyt?

Galechiau reversiny klausima uzhduoti: kam organizuoti leidimus, jei neesu shimtu procentu tikras del keliones nariu tapatybiu bei keliones datos???
Mazha to - apskritai zhiurint, tai leidimu darymas, mano manymu, nu tikrai ilgiau nei menesy netruksDrovus