Tvenkinio isvalymas ir izuvinimas

nu va atsiveziau siandien 6 kg karpiuku maziuku jau ileidau , bet va dar lynuku reikia tik nebuvo laukystoje gal kas zino kur yra salia vilniaus? ir man pasake kad bereikalo lydeku prileidau sako piiize karpiukam bus , bet gal neiskapos visu Šypsena

o zinai koki paveika padaro zoles, dumblas ir visoks kitoks brudas? Juokiasi

matau kad nidaganiaes Ufff gal zinai kokia funkcija atlieka nerzaveikes tinkliukas ant vamzdziu ? potvyniu ten nebuna, nebent ledynmetis ateis Cha cha

ten kaime zemiau jis dviejose vietose patvenktas, zmones is jo tvenkinukus pasidare ir jau daug metu tylu ramu, nors pro ten vazineja ir GA… busiu bebras Cha cha

Tai, kad negalima taip daryt Ne, na bet jei nieks nepaskus… Kietas

man siandien kilo tokia mintis… kadangi kudra yra 4 metrai nuo numelioruoto upelio, taibandysiu daryt pratekanti vandeni, imesiu ant iejimo ir isejimo vamzdzius 500 mm diametro, uzdesiu nerzaveikes tinkliukus ir turetu kazkas but …
cia mano prudo schema , ilgis 20 m, plotis 15 m …

http://www.ipix.lt/images/92154200.jpg
jei vandenukas tekes, tai tada ir apie retesnes zuvis bus galima pagalvot…, be to bus galima reguliuot prudo gyli, pritaisysiu sklende ant isejimo ir ja per sausras bus galima reguliuot…, o pas upelis labai saltiniuotas, + jis isteka is tvenkinio, kuris yra uz 300 m, todel vandens bus ir ziema su zuvies dusimu niansu neturetu buti

i vazonika dideli reikia sodinti jai nenori kad prizeltu. yra tam reikalui specialus

tai tam eketes reikia daryti Šypsena zinau nedideli pruduka kur kerta eketes ir Gerai gyvena

leliju pasodink ir gali dali nendriu. zuvinti dali zuvies laisvai gali. naujam tvenkinyja zole labai greit atsiranda. jau rudeni galvosi apie amurus Cha cha

gal kas patars , iskasiau 3 a kudra, aisku dabar iskart zuvies neleisiu, bet jei pavasari izuvinus… ne per anksti bus ? sako pirma augmenija turi uzaugt, po to rybas tik leist … o gal pavasari siek tiek uzsodint ajeru ar nendriu …?

Mes vienąroz suleidom ir visks Gerai, nors lydekų bei ašarių sočiai yraTaip Po ~4 metų net leliją rast sunku, o amūrai jau >5kgBe be be
Nejau teip sunku į visagalį Googlą nukopijuot pavadinimą???Nustebęs
http://www.bartzuve.lt/