Tvarka bus

15min.lt/m/id/gyvenimas/laisvalaikis/mingaile-vasario-16-a ja-svente-ypatingai-nubegusi-vilniaus-gatvemis-33-km-nupiese-vyti-1038 -1104442Nakciau Juokiasi Juokiasi

mlia…pamačiau sia irgi kažkaip nakčiaus vaizdinys iškilo Juokiasi

dr002 stukačius - nestukačius, bet medyje tvarka turi būti Cha cha (genys) Juokiasi

Suomi, bet fakc, kad pačiam siupeliuot nereikes Cha cha

viskas zjbs…aš daba galvoju pilietiškas buti…tik nežinau kam rašyti Juokiasi

Kaip niekas, jeigu vėjus šneki? Ufff

fotkinta iš už krūmų pasislėpus - botaniškai taip tikroviškai Taip Gerai Cha cha

Fotkinta pro langa, uz uzuolaidos pasislepus Taip Cha cha

tai va taip tas pilietiskumas suprantamas pas mus…as savaitgali pasielgiau pilietiskai, ir sutvarkiau teritorija kur viesa, bet man pries langus, plytgalius ir lentas nunesiau ir padejau…kaimynui po langais Laimingas

kostas kaip pekinesas loja per actuma Juokiasi

Ožių tauta. Piktas Vietoj to, kad būtų sėdėję savo bazėje ir gėre kava dabar dabar turi pistis lauke.

tvarkaumiesta.lt/?city=5

Visa Gejvropa ožiai, ir mes su jais Apkabinimas

Pas mus aplinkiniai kiemai visada švarūs, tvarkingi. Valytojos vos ne kasdien praeina, jei ką randa surenka. Būna kartais prie konteinerių išmeta kokius senus baldus, o vaikai žaisdami išmėto. Tai būna kuris nors gyventojas vėl viską į krūvą suneša. Ir šiaip nebėda nunešt kokią šiukšlę į konteinerį, jei mėtosi kur ne vietoj.

tai ne beda, bet stambiagabariciu (baldu, ciuziniu) nesurenka su konteineriaisi, ir gaunasi taip,kad metosi anie visa ziema. Kazkada psikvieciau draugeli ir nesem sofa taip ismest, tai is kazkokios ponios (tipo pirmininkes namo), gavom ****ulei, as iskart atsisaudyt, o tas ramus eina atgal, taim liepe jam gryzt ir abiem *skylė*ko raso, ir sake policija kvies. Bet po 2 savaiciu kazkur, sofa dingo nuo konteineriu…

Pas mus ilgiau savaitės neužsilaiko jokie baldai, lentos ir pan. Atvažiuoja komunalinis ir surenka

negi sunku stambagabarites nuvežt į surinkimo aikštelę? šiaip manau yra didelė dalis kurie tiesiog nesupranta, kad baldų/čiužinių/buitinės negalima prie konteinerio numest… o kita dalis tai šiaip debilų kurie tingi šikną pajudint…

Kostianai, pirk dramblį Apkabinimas Tas savo liguistas fantazijas ne vietoj ir ne laiku gali pasakot tiems kas tavęs klauso, nes man tai Linksmybės

Zhakai, alaus gersi?

Už vairo Šypsena