Tv3 išsipildymo akcija (2)

nu ash praijtaijs metaijs siunciauj ir siais jau siunciauj Laimingas

aisku rejkalniga Mirkt bet as nesiunciau, nes mobuj ekranas iskliles y nieko nerodo Nekaltas

Aš esu labai už šitą akciją.Labai geras dalykas.Jau pačioj pradžioj nusiunčiau 5lt sms žinute,o dabar kątik dar 2lt.

paauskosiu turbut Šypsena jiems labiau reikia nei man Šypsena Apkabinimas

Būtinai nusiųsiu sms. Taip

Žinoma, kad reikalinga. Taip Būtinai paaukosiu. Žvaigždė~

Manau labai geras dalykas yra ši akcija. Angelas Pernai siunčiau sms, kad paaukot vaikučiams, ir šiemet, kai saskaitą pasipildysiu, siųsiu Taip.

Per žinias rodė, kad kažkokie tipai bandė pinigus pervesti į savo sąskaitą Pavargęs Žvaigždė~

jei nepamirsiu tai reiks gal ir nnusiusti is mamos telefo Cha cha

To dar neteko matyt Apakęs Apakęs Kvailiai Kanda Blogai Žvaigždė~

praitaisj siuncaiu…ir dbr nusisusiu… Taip Gerai Apakęs Šypsena

pirmiausiai …tej nesmerkit manes uz mano nuomone… tejgi pasakysiu …kad ta akcija rejkalinga… bet praejtajs metajs neauwkojauw pinigu ir to nesiruosiu daryti seijs metajs …nzn kuodel … bet tiesiog nenoriu … Nežinau

Jo, jo… Rodė Taip Bet laiku sugavo, tai nespėjo nieko padaryt Nekaltas Žvaigždė~

nebutu valstybei korupcijos, viskas ciki piki butu

Tokie komentarai-Cia nerejkalingi.Taip kad-Jei neturi ko pasakyt,geriau nieko ir nerašyti. Blogai Žvaigždė~

Tai tavo asmeninė nuomonė mergyt,ir už tai tavęs nieks negali smerkti. Mirkt Žvaigždė~

man lb gaila tu vaiku ir t.t. it tttt…bet nu nzn, pati neperdaugiausiai saskaitoj turiu pinigu ir man butu gaila aukoti 2lt, nekalbant apie 5… bent jau prisipazinau Nekaltas Nustebęs

ash jaw balsawau Taip Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimassiuncew sms,… negi gajla, zmones ? Nežinau